رئيس کميته بادباني: 2 مربي اسپانيايي و يک مربي الجزايري به ايران مي آيند

رئيس کميته بادباني از دعوت 2 مربي اسپانيايي و يک مربي الجزايري به منظور هدايت تيم هاي ملي بادباني دختران و پسران کشورمان به ايران خبر داد.
بهزاد اتابکي رئيس کميته بادباني در خصوص جذب اين مربيان گفت : اعضاء هيات رئيسه فدراسيون با بررسي سابقه 6 مربي بزرگ جهان ، بر روي 2 مربي اسپانيايي و يک مربي الجزايري به توافق رسيدند.
وي ادامه داد: در بخش بانوان مونيکا ايزون 37 ساله و قهرمان جهان و عضو تيم ملي اسپانيا در المپيک 2008 پکن، که سابقه مربيگري نيزدارد به منظور مذاکره با مسئولين فدراسيون جهت آماده سازي دختران بادباني در مسابقات 2010 گوآنگجوي چين به ايران دعوت شد.
اتابکي بيان کرد: اين مربي خود را براي شرکت در المپيک 2012 لندن آماده مي کند به همين خاطر زماني که در ايران حضور ندارد يکي از مربيان طراز اول اسپانيا هدايت تيم دختران را بر عهده خواهد گرفت.
وي گفت: ديويد ميرالتا مربي اسپانيايي تيم ملي جوانان اين کشور نيز که سابقه درخشاني در مربيگري و قايقراني دارد جهت مذاکره و هدايت تيم ملي پسران به ايران خواهد آمد.
اتابکي تصريح کرد: از طرف ديگر طي مذاکراتي که با فيصل مربي الجزايري صورت گرفته، وي جهت کار در رشته هاي ليزر و ميسترال از رشته هاي بادباني به ايران دعوت شد تا هدايت تيم پسران را به عهده گيرد.فيسل که مربي تيم الجزاير بوده در مدت فعاليت خود موفقيت هاي بسياري کسب کرده است.
وي در ادامه از استعداديابي دراستان مازندران خبر داد و گفت : به همراه خالد پرويز مربي کنوني تيم بادباني و برخي از اعضاء اين کميته جهت استعداديابي و بازديد از بندر فريدون کنار به مازندران سفر کرديم .
وي در خاتمه تصريح کرد: براي توسعه اين رشته در استانهاي ديگر نيز ساخت 4 کمپ در استانهاي گيلان، مازندران و شهرستان مهاباد و يکي از شهرهاي جنوبي نهايي شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.