بادبانهاي 15 قايق ايراني امروز در خليج فارس برافراشته مي شود

هجدهمين دوره مسابقات بادباني بين المللي دوحه قطر از امروز 28 بهمن ماه با حضور ملي پوشان کشورمان آغاز خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، اين رقابتها از امروز 28 بهمن ماه با حضور 240 ورزشکار در 150 قايق از 23 کشور آغاز مي شود و تا شنبه اول اسفند ماه نيز ادامه خواهد داشت و نفرات برتر نيز پس از پشت سر گذاشتن 12 مرحله مسابقه شناسايي مي شوند.
کشورهاي الجزاير، بحرين، هند، ايران، قزاقستان، مالزي، عمان، قطر، سودان، تونس، امارات، انگلستان، مجارستان، آفريقاي جنوبي، هلند، استراليا، روسيه، نروژ، آلمان، نيوزلند، بلژيک و پاکستان سيلورهاي خود را براي حضور در اين رقابتها به دوحه فرستاده اند.
سيلورهاي شرکت کننده در اين رقابتها در قايق دونفره هابي 16 و قايقهاي يکنفره ليزر استاندارد، ليزر راديال، ليزر 7/4 ، آپتيميست و 470 به مصاف هم خواهند رفت .
نادر و قادر درويشي، حسين عيسي پور و سياوش رجبي در رشته هابي 16، صمد پناهي و رضا نريماني در رشته ليزر استاندارد، سروش قادري، مسعود جاني نسب و پريسا مرادي در رشته ليزر 7/4 ، مجيد سيفي، شهاب خاتم و وحيد ابراهيمي در ليزر راديال و کيوان حسن زاده، حسن مهدي زاده، حسن وجداني، محمدعلي رسولي و سيده فاطمه جعفري در رشته آپتيميست براي حضور در اين رقابتها انتخاب شده اند که البته تا زمان اعزام نيز امکان تغيير يا حذف سيلورها وجود خواهد داشت. در اين سفر ديويد ميرالتا سرمربي و خالد پرويز مربي تيم ملي ، هدايت ورزشکاران ايران را به عهده دارند.
در دوره گذشته اين مسابقات 4 نفر از سيلورهاي کشورمان در رشته هابي 16 حضور داشتند که حسين عيسي پور و مجيد سيفي در اولين حضور خود موفق شدند مدال نقره را از آن خود کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.