هدفمان حضور در فينال قهرماني زير 23 سال جهان است

عضو تيم ملي قايقراني بانوان گفت: با توجه به شرايط تمريني و مدت زماني که در اردو بوديم هدف و برنامه‌ريزي ما حضور در فينال A رقابت هاي جهاني مجارستان است.

هديه کاظمي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره شرايط تيم ملي کاياک بانوان، اظهار کرد: در حال حاضر اردوي آماده‌سازي را براي مسابقات جهاني زير 23 مجارستان برگزار مي‌کنيم. در تمرينات هم با جديت کامل کار مي‌کنيم و زمان‌هايي هم که برجاي گذاشته ايم بسيار خوب بوده است. اين رکوردها هفته به هفته بهتر شده است و کادرفني هم رضايت کامل از اين شرايط ما دارد.

او ادامه داد: پس از مسابقات زير 23 سال جهان در مجارستان به مسابقات قهرماني جهان بزرگسالان که اواسط تابستان در مسکو روسيه برگزار مي‌شود مي‌رويم. با توجه به تصميم کادر فني در اين مسابقات من و آرزو حکيمي شرکت مي‌کنيم. بعد از برگزاري اين رقابت‌ها و با توجه به نتايج کسب شده بهترين نفرات به بازي هاي آسيايي اينچئون اعزام مي‌شوند.

کاظمي درباره مسابقات قهرماني جهان زير 23 سال جهان تصريح کرد: کسب مدال در رقابت‌هاي جهاني مجارستان بسيار سخت است. با توجه به تمريناتي هم که داشتيم هدف ما حضور در فينال A اين رقابت‌هاست. اين رقابت‌ها نسبت به مسابقات کاپ جهاني سطح خيلي بالاتري دارد، با اين حال برنامه‌ريزي ما براي حضور در فينال است.

عضو تيم ملي قايقراني بانوان درباره کادر فني تيم ملي گفت: آقاي يولداش سرمربي تيم ملي به تازگي به جمع ما اضافه شده است و آيگون پژوهش هم به عنوان کمک در کادرفني حضور دارد. پيش از اين هم با اين سرمربي کار کرده بوديم و نسبتا با او آشنا هستيم. در ابتداي تمرينات با اين مربي کمي دچار مشکل بوديم چرا که نحوه و سطح تمرينات به يک‌باره تغيير کرد اما به مرور زمان توانستيم خودمان را با شرايط جديد وفق بدهيم.

او درباره تاثير حضور سرمربي خارجي در راس کادر فني تيم ملي تصريح کرد: مربي چه داخلي باشد چه خارجي در هر صورت روي عملکرد تيم تاثير گذار است. اما نکته مهم ديگر اين است که بايد بين قايقرانان و مربي اعتماد وجود داشته باشد. حتي اگر بهترين مربي هم کنار تيم باشد اما بين او و شاگردانش همکاري وجود نداشته باشد هيچ فايده‌اي ندارد.

هديه کاظمي در پايان گفت: امکانات موجود براي قايقرانان خوب است و فدراسيون نسبت به گذشته امکانات بهتري را براي ما مهيا کرده است. با اين حال امکانات بايد بهتر باشد تا بتوانيم در رقابت‌هاي بين‌الملي نتيجه خوب بگيريم و مدال‌هاي زيادي را در قايقراني بانوان به دست آوربم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.