مهمترين هدفمان کسب سهميه المپيک است

تيم ملي روئينگ جفت پاروي کشورمان در سال جاري مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک را پيش رو دارد. اين تيم تمرينات و اردوهاي مستمر خود را از سال گذشته آغاز کرده و براي آمادگي بيشتر به مسابقات برون مرزي اعزام خواهد شد.
رئيس کميته روئينگ در اين رابطه گفت: مهمترين هدفمان در سال جاري کسب سهميه المپيک است و بنا داريم در مسابقات کاپ جهاني در رشته هايي که به کسب سهميه در آنان اميد بيشتري داريم ، شرکت کنيم.
عمران پورعسگرپرست افزود: مسابقات کاپ 1 جهاني اواخر ارديبهشت در آلمان برگزار خواهد شد و محسن شادي در ماده يکنفره سنگين وزن و حسن جهانيان و عاقل حبيبيان در ماده دونفره سبک وزن در اين رقابت ها شرکت خواهند کرد.
وي ادامه داد: در حال حاضر بچه ها در اردوها تمرين خود را پيگيري مي کنند و ما نيز تشريفات اعزام را انجام مي دهيم.
پورعسگرپرست در مورد شرکت در مسابقات کاپ جهاني گفت: مسابقات کاپ 1، 2 و 3 جهاني با فاصله کم در آلمان و سوئيس برگزار مي شود و قايقرانان به منظور آمادگي براي مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک در اين رقابت ها شرکت خواهند کرد.
وي بيان کرد: رقباي آسيايي ما در اين مسابقات شرکت مي کنند و براي آشنايي بيشتر با آنها حضور در اين دوره بسيار حائز اهميت است.
پورعسگرپرست اظهار داشت: بيشتر به عنوان يک مسابقه تدارکاتي به اين دوره نگاه مي کنيم و هدف اصلي کسب سهميه و حضور در المپيک است.
وي تصريح کرد: مسابقات کاپ 1 جهاني هر سال برگزار مي شود. سال گذشته به دليل حضور بچه ها در اردوهاي آمادگي بازيهاي آسيايي گوانگجو در مسابقات شرکت نکرديم. سطح اين مسابقات بسيار بالا است و تجربه حضور در آن ارزش زيادي برايمان دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.