فيناليست ها مشخص شدند

مسابقات کاپ يک کشوري روئينگ بانوان بعدازظهر ديروز 10 ارديبهشت با انجام مسابقات مرحله نيمه نهايي در پايگاه قهرماني سنگاچين بندرانزلي ادامه يافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابتهاي کاپ يک روئينگ بانوان که در رده سني جوانان زير 19 سال از صبح ديروز آغاز شده بود با برگزاري 3 مسابقه نيمه نهايي ادامه يافت. قايقرانان صعود کرده به دور نيمه نهايي در 3 گروه با حريفان خود رقابت کردند.
در مسابقه گروه اول که با حضور قايقرانان استان هاي گيلان، مازندران و کرمانشاه برگزار شد ، لادن نائبي از گيلان الف با زمان 8:43:57 دقيقه به فينال A صعود کرد، شيما جباري از مازندران با زمان 8:51:14 دقيقه به فينال B راه يافت و نازنين رحماني از کرمانشاه با زمان 9:21:35 دقيقه در نيمه نهايي فينال C با حريفان خود رقابت خواهد کرد.
در مسابقه گروه دوم روئينگ سواران استانهاي تهران، آذربايجان غربي و گيلان شرکت داشتند که در نهايت مبينا بختياري از تهران با زمان 9:03:67 دقيقه به فينال A، زهرا فرجي از آذربايجان غربي با زمان 9:10:79 دقيقه به فينال B و منا رمضاني از گيلان با زمان 9:37:31 دقيقه به نيمه نهايي فينال C راه پيدا کردند.
مسابقه گروه سوم نيز با رقابت قايقرانان استان هاي مازندران، زنجان و گيلان انجام شد که مهسا جاور از زنجان با زمان 9:18:04 دقيقه به فينال A صعود کرد، سارا حمزه نتاج از مازندران با زمان 9:46:48 دقيقه راهي فينال B شد و سوگل متدين از گيلان الف به نيمه نهايي فينال C راه پيدا کرد.
اين رقابت ها صبح امروز با انجام رقابت هاي باقيمانده به پايان مي رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.