تيم هاي ملي کانوپولو استارت زدند

تيمهاي ملي کانوپولوي بانوان و آقايان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرماني آسيا اولين مرحله از اردوهاي آماده سازي خود را در سال جديد از ديروز 5 فروردين ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي شروع کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، بازيکنان تيمهاي ملي کانوپولوي کشورمان که مسابقات قهرماني آسيا در تايوان را پيش رو دارند به اردو رفتند تا بتوانند در اين مسابقات موفق ظاهر شده و افتخار ديگري کسب کنند. اين اردو از ديروز 5 فروردين آغاز شده و تا 25 فروردين ماه ادامه خواهد داشت.
تيم ملي بانوان کشورمان که در دوره پيش به مقام قهرماني رسيده بود و براي دفاع از عنوان قهرماني خود به مصاف حريفان مي رود. ميترا خباز آشور و سپيده آقاجاني از گيلان، دلارام مرزآبادي، فرشته حسيني و الهام صفاري از تهران، عاليه جان نثار از فارس، مهدخت کيادي و سونيا گماري از کرمانشاه، بهنوش رحماني ، شيوا مولوي نيا، ريحانه عمرو و فاطمه کشاني از اصفهان، الهام تحقيقي و مهلا عاطفه دار از خراسان رضوي، صبا رحمتي از لرستان و مريم ذنبق از کرج زير نظر سرمربي جديد خود اميد رفيع نيا ، الهه عمرو مربي و مريم سرخاني دستيار مربي تمرينات خود را آغاز کردند.
رضا دباغ اويسي از اردبيل، سامان صفرپور و محسن بخشعلي پور از گيلان، عرفان محمد، رائين ربيعي و خشايار خدايي از تهران، نيما حجتي از اصفهان، علي قدمي، هومن قربان بيدگلي، محمدعلي ملايي، شايگان خيرالهي و مهرگان خيرالهي از کرج، مرتضي قلاوند از خوزستان، اميرمحمد فتاح پور و پيمان شمشيربيگي از کرمانشاه، رسول اميني از مرکزي ، حسين زحمتکش از هرمزگان، محمد غلامي از آذربايجان شرقي و مهرداد بيدگرد به مربيگري عليرضا آبش زاده و اشکان صيادي دستيار مربي در اردوي تيم ملي جوانان حضور دارند. اين تيم نيز در دوره گذشته مسابقات قهرماني آسيا قهرمان شده بود.
ملي پوشان تيم ملي بزرگسالان آقايان نيز که حضور سرمربي و مربي جديد خود مهران قزلباش و ابوذرقاضي عسگر را بر سر تمرينات تجربه مي کنند در دوره گذشته مسابقات قهرماني آسيا مقام سوم را از آن خود کرده بودند . مهدي مهردادآذر ، مسعود آبش وند و مجتبي حاجي زاده از اردبيل، مجيد محمدي و روزبه مردابي از گيلان، عرفان خليلي، نريمان منوچهرنيا، عليرضا محمد، مجيد معتمدي و محسن شيخلووند از تهران، سروش مستمند از فارس ، آرش آقاجاني و علي رحمتي از مازندران، محمدرضا فرخيان و محمد امين وحيدي نژاد از خوزستان و مصطفي ملکشاهي و محمد صديق حشمتيان از کرمانشاه در تيم ملي آقايان تمريناتشان را آغاز کرده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.