دور مقدماتي و نيمه نهايي مسافت 1000 متر برگزار شد

رقابت هاي آبهاي آرام قهرماني جوانان و زير 23 سال جهان با حضور نمايندگان کشورمان در مسابقات مقدماتي و نيمه نهايي مسافت 1000 متر امروز 26 ارديبهشت ماه در مجارستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان کشورمان در روز نخست مسابقات آبهاي آرام قهرماني جوانان و زير 23 سال جهان به مصاف حريفان خود رفتند.
فرزين اسدي نماينده کشورمان در کاياک يکنفره 1000 متر در دور مقدماتي با زمان 3:31.93 دقيقه در جايگاه اول گروه خود قرار گرفت و به نيمه نهايي راه يافت. در دور نيمه نهايي اسدي با زمان 3:29.54 دقيقه سوم شد و راهي فينال A شد. در اين مسابقه پاروزنان مجارستان و چک اول و دوم شدند. فرزين اسدي در فينال A با حريفاني از ايرلند، آلمان، چک، استراليا، مجارستان، لهستان، اسپانيا و استوني رو به رو خواهد شد.
عادل مجللي در کانوي يکنفره 1000 متر در دور مقدماتي با زمان 4:01.13 دقيقه پنجم شد و به نيمه نهايي راه يافت. در دور نيمه نهايي نيز با زمان 3:59.04 دقيقه پنجم شد و به فينال B راه يافت. در اين رقابت قايقرانان مقدونيه، مجارستان و آلمان اول تا سوم شدند. مجللي در فينال B با رقبايي از کانادا، بلغارستان، اسلواکي، شيلي، آذربايجان، ازبکستان، فرانسه و لهستان مسابقه مي دهد.
در رقابت مقدماتي کانوي دونفره 1000 متر کيا اسکنداني و پژمان ديوسالاري با کسب رکورد 3:43.11 دقيقه چهارم شدند و به نيمه نهايي راه يافتند. در دور نيمه نهايي نيز پاروزنان ايران با کسب زمان 3:43.46 دقيقه در جايگاه پنجم ايستادند و به فينال B راه يافتند. اسکنداني و ديوسالاري در فينال B با رقبايي از مکزيک، کانادا، مجارستان، فرانسه، ايتاليا، اسلواکي ،ژاپن و مقدونيه رو به رو مي شوند.
علي آقاميرزايي و سعيد فضل اولي نمايندگان کشورمان در کاياک دونفره 1000 متر نيز ابتدا در دور مقدماتي با زمان 3:21.48 دقيقه ششم شدند و به نيمه نهايي راه يافتند. اما در دور نيمه نهايي با کسب زمان 3:26.40 دقيقه نهم شدند و از راه يابي به مراحل بعد بازماندند. در اين مسابقه قايقرانان صربستان، لهستان و انگليس اول تا سوم شدند.
پاروزنان کشورمان در ادامه اين رقابت ها فردا 27 تيرماه در رقابت هاي مسافت 200 و 500 متر به مصاف حريفان خود خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.