در مسابقات کاپ جهاني سعي مي کنيم بهترين نتايج را بگيريم

کانوسوار تيم ملي آبهاي آرام کشورمان گفت: مسابقات کاپ جهاني در سطح بسيار بالايي برگزار مي شود و تمام قايقرانان برتر دنيا در آن شرکت مي کنند ما هم تمام تلاش خود را براي کسب بهترين نتيجه انجام خواهيم داد.
شاهو ناصري ادامه داد: البته کاپ 1 بيشتر جهت آشنايي با حريفان است. بايد ببينيم که تيم ها با همان نفرات گذشته شرکت مي کنند يا قايقرانان جديدي به تيم اضافه کرده اند.
وي ضمن اينکه فرانسه و آلمان را قوي ترين تيم هاي حاضر در اين رقابت ها دانست ، بيان کرد: همه حريفان آسيايي در رقابت ها حضور دارند. حريفان من از کشورهاي ازبکستان و چين هستند و بايد آنها را براي موفقيت در قهرماني آسيا شناسايي کنم.
ناصري افزود: هدفم حضور در فينال A است و مي دانم کار سختي پيش رو دارم اما تمام تلاشم را براي کسب بهترين نتيجه در اين رقابت ها مي کنم.
وي اظهار داشت: بعد از اين مسابقات کاپ 2 . 3 را در چک و آلمان پيش رو داريم و مردادماه در مسابقات قهرماني جهان شرکت مي کنيم.
ناصري تصريح کرد: هدف اصلي ام کسب سهميه المپيک است و فکر مي کنم در مسابقات قهرماني آسيا بتوانم اين عنوان را کسب کنم پس تا آن موقع فقط به اين مسئله فکر مي کنم و بيشترين نيرويم را به کار خواهم گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.