قايقرانان برتر مسابقات رده‌ سني جوانان به اردوي تيم ملي دعوت مي‌شوند

برترين‌هاي رقابت‌هاي کاپ يک روئينگ بانوان با نظر سرمربي نيوزلندي به اردوي تيم ملي دعوت خواهند شد.
عمران پورعسگرپرست مسئول کميته روئينگ بانوان در اين خصوص گفت: اين دوره از رقابت‌ها با هدف شناسايي استعدادهاي برتر در اين رشته برگزار مي‌شود.
وي افزود: در اين مسابقات، نفرات حاضر در اردوهاي تيم ملي در کنار قايقرانان برتر معرفي شده از سوي استان‌هاي مختلف، در قايق يک نفره با هم رقابت کردند تا در صورت وجود استعدادهاي جديد، مربيان تيم ملي آنها را شناسايي کنند.
پورعسگرپرست گفت: اين مسابقات زير نظر هيل سرمربي نيوزلندي بانوان برگزار شد و وي اين فرصت را داشت تا براي تيم ملي نفرات مستعد را شناسايي و به فدراسيون معرفي کند.
لازم به ياد آوري است ، در پايان مسابقات روئينگ کاپ يک کشوري در فينال D که با حضور قايقراناني از استان‌هاي گيلان و چهارمحال و بختياري برگزار شد، نازنين نيکفال از گيلان با زمان 11:42:21 دقيقه اول شد.
در فينال C که قايقرانان استان‌هاي گيلان، کرمانشاه و چهارمحال و بختياري حضور داشتند، نازنين رحماني از کرمانشاه با زمان 10:17:75 دقيقه اول شد.
در فينال B قايقرانان استان‌هاي مازندران و آذريايجان غربي به رقابت پرداختند و در نهايت شيما جباري از مازندران با زمان 10:00:11 دقيقه عنوان اول را به دست آورد.
در فينال A نيز که با حضور قايقراناني از استان‌هاي تهران، گيلان و زنجان برگزار شد در نهايت مهسا جاور از زنجان با زمان 9:28:43 دقيقه اول شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.