اولين اردوي تيمهاي ملي روئينگ در سال جديدآغاز شد

تيم ملي روئينگ آقايان و بانوان کشورمان در تهران و انزلي تمرينات خود را در اولين اردوي سال 88 از 4 فروردين ماه آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، روئينگي هاي کشورمان که خود را براي مسابقات آسيايي گوآنگجوي چين آماده مي کنند از 4 فروردين به اردو رفتند و تا 24 فروردين ماه تمرينات خود را دنبال مي کنند.
تيم ملي بانوان متشکل از هما حسيني از کرمانشاه، مينا اميني از خراسان شمالي، بهاره عليمرادي و فاطمه خلج هدايتي از تهران، نسيم بن يعقوب، شادي فرج پور، مونا فيضي، لاله مسافري، فاطمه ابرغم، حميرا برزگر، لادن نائبي، شعله خداپرستي و نازنين ملايي از گيلان، ناهيد نوبخت از آذربايجان شرقي، بهناز مرادخاني از زنجان به سرمربيگري نورمن بارت، مربيگري مريم حيدريه کهن و صحرا ذوالقدر و مائده شريفي دستيار مربيان خود تمريناتشان را در انزلي آغاز کردند.
همچنين محسن شادي، اتابک پيشيار، طاهر کبوتري، افشار حيدري، ميثم جوهري و مصطفي احمدي از آذربايجان غربي، نيما بن يعقوب از گيلان، مجتبي شجاعي، مسعود محمدي و ميثم رضايي از زنجان و فردين حسنوند و سعيد عادلي از لرستان زير نظر ليو چيون سرمربي و علي اسدي مربي خود در تيم ملي آقايان در زنجان به تمرين مي پردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.