سولماز عباسي و محسن شادي به نيمه نهايي فينال C و D راه يافتند

سولماز عباسي و محسن شادي روئينگ سواران کشورمان در دور يک چهارم نهايي روئينگ المپيک امروز 10 مرداد ماه به مصاف حريفان خود رفتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، محسن شادي با حريفان خود در دور يک چهارم نهايي رقابت هاي المپيک لندن روبه رو شد. شادي در اين مسابقه با حريفاني از دانمارک، موناکو، نروژ، کوبا و چک رقابت کرد و در نهايت با زمان 7:32.72 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و راهي نيمه نهايي فينال C و D شد. شادي در اين مسابقه انرژي خود را براي رقابت نيمه نهايي ذخيره کرد چراکه با وجود رقباي قدرتمندي که با آنها مسابقه مي داد احتمال صعود به فينال بسيار ضعيف بود و ترجيح داد تا با ذخيره انرژي، خود را براي مسابقه فردا آماده نگه دارد.
در اين رقابت قايقرانان کشورهاي چک، کوبا و نروژ در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
سولماز عباسي نيز در مسابقه يک چهارم نهايي با حريفاني از پاراگوئه، نيوزلند، استراليا، آلمان و مکزيک روبه رو شد و در نهايت با زمان 8:27.28 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و به نيمه نهايي فينال C و D راه پيدا کرد. عباسي نيز در اين رقابت شرايطي مشابه محسن شادي داشت. وي در مسابقه نيمه نهايي فينال C و D نهايت تلاش خود را براي کسب بهترين نتيجه در المپيک خواهد داشت.
در ادامه اين رقابت ها محسن شادي فردا 11 مردادماه در مسابقه نيمه نهايي فينال C و D به مصاف رقبايي از موناکو، هند، کرواسي، کره جنوبي و شيلي خواهد رفت.
سولماز عباسي نيز در نيمه نهايي فينال C و D 12 مرداد ماه با حريفاني از آرژانتين، مکزيک، ايرلند، برزيل و تايلند مسابقه مي دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.