مجللي پنجم، کرمجاني هفتم، حکيمي هشتم جهان شدند

در ادامه رقابت هاي آبهاي آرام قهرماني زير 23 سال و جوانان جهان امروز 29 تيرماه عادل مجللي در رده پنجم جهان ايستاد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي آبهاي آرام قهرماني زير 23 سال و جوانان جهان صبح امروز 29 تيرماه با برگزاري مسابقات فينال مسافت 200 متر در سگد مجارستان ادامه پيدا کرد. در اين رقابت ها قايقرانان کشورمان در 4 ماده به مصاف حريفان خود رفتند.
عادل مجللي در مسابقه فينال A کانوي يکنفره مردان با حريفاني از آلمان، ليتواني، پرتغال، روسيه، گرجستان، بلاروس و اسپانيا رقابت کرد و در نهايت با زمان 39.78 ثانيه در رده پنجم جهان ايستاد. قايقرانان ليتواني، روسيه و گرجستان رده هاي اول تا سوم اين ماده را کسب کردند.
در کانوي يکنفره بانوان فاطمه کرمجاني با حريفاني از ازبکستان، رويسه، اکوادور، مجارستان، برزيل، چک، کانادا و بلاروس رقابت کرد و در نهايت با زمان 49.56 ثانيه در رده هفتم ايستاد. در اين رقابت قايقرانان روسيه، مجارستان و چک اول تا سوم شدند.
در کاياک يکنفره بانوان آرزو حکيمي با رقبايي از روسيه، استراليا، آلمان، روسيه، چين، پرتغال، سوئد و بلاروس مسابقه داد و در پايان با کسب رکورد 42.74 ثانيه در رده هشتم جهان قرار گرفت. در اين ماده قايقرانان مجارستان، روسيه و پرتغال مدال هاي طلا، نقره و برنز را کسب کردند.
سعيد فضل اولي و علي آقاميرزايي نمايندگان کشورمان در کاياک دونفره 200 متر نيز در فينال B با حريفاني از ليتواني، اسپانيا، فرانسه، بلغارستان، کانادا، بلژيک، انگليس و آرژانتين رقابت کردند و در پايان با زمان 34.62 ثانيه در جايگاه هفتم جاي گرفتند. در اين مسابقه قايقرانان کانادا، ليتواني و آرژانتين اول تا سوم شدند. با اين نتيجه نمايندگان کشورمان در جايگاه شانزدهم جهان قرار گرفتند.
اين رقابت ها بعداز ظهر امروز 29 تيرماه با رقابت نمايندگان کشورمان در فينال A مسافت 500 متر به پايان خواهد رسيد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.