اولين اردوي تيم هاي ملي کانوپولو پايان يافت

تيمهاي ملي کانوپولو پس از 21 روز تمرين در درياچه آزادي ديروز 25 فروردين ماه به اردوي آماده سازي خود پايان دادند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، قايقرانان تيمهاي ملي جوانان و بزرگسالان آقايان که در اولين مرحله اردوي و بانوان نيز در دومين مرحله اردوي خود حضور داشتند، 10 خرداد ماه عازم چين تايپه خواهند شد و در تاريخ 21 الي 24 خردادماه در مسابقات قهرماني آسيا به مصاف حريفان خود مي روند.
قزلباش مربي جديد تيم ملي بزرگسالان آقايان در خصوص وضعيت تمرينات در اولين اردو گفت: خوشبختانه تا حدودي در اين اردو تمريناتي که مورد نظرمان بود اجرا کرديم البته بيشتر اين تمرينات ، براي آماده سازي جسماني بچه ها بود.
وي ادامه داد: متاسفانه هواي سرد باعث شد تمرينات داخل آب را کمتر انجام دهيم ولي در کل راضي بودم.
قزلباش بيان کرد: دوره دوم تمرينات از 31 فروردين ماه آغاز مي شود و ما با حذف 5 نفر از اردوي اول با 11 نفر به کار خود ادامه مي دهيم و برنامه مان براي مرحله دوم بيشتر تمرينات تکنيکي و تاکتيکي است.
وي در خصوص مسابقات قهرماني آسيا گفت: ما براي قهرماني به اين رقابتها مي رويم و چين تايپه و ژاپن از حريفان اصلي ما هستند که اميدواريم با غلبه بر اين تيم ها به اين مهم دست يابيم. چين تايپه قهرمان بلامنازع آسيا است و با توجه به ميزباني اش در اين دوره ما کار بسيار سختي را پيش رو داريم.
آبش زاده مربي تيم ملي جوانان مردان نيز در خصوص وضعيت اولين اردو گفت: اردوي اول بسيار خوب برگزار شد ولي به دليل سرما مجبور شديم برنامه هاي داخل آب را کمتر انجام داده و بيشتر تمرينات بدنسازي داشتيم که خوشبختانه بچه ها به آمادگي نسبتا خوبي در اين زمينه رسيدند.تا مسابقات قهرماني آسيا 2 دوره اردوي ديگر خواهيم داشت که بعد از برگزاري اولين اردو که با 19 نفر برگزار شد در دومين اردو با 12 نفر تمرين خواهيم کرد.
وي در خصوص حريفان اظهار داشت: چين تايپه، ژاپن و سنگاپور از حريفان اصلي ما هستند که خوشبختانه شناخت خوبي از اين تيمها و حريفان ديگر داريم، ما مدافع عنوان قهرمان هستيم و با تمام قوا به اين رقابتها مي رويم.
اميد رفيع نيا مربي تيم ملي کانوپولوي بانوان نيز گفت : اردوي بسيار خوبي برگزار کرديم ، اردوي اول را با 24 نفر آغاز کرديم ، در اردوي دوم 16 نفر را تمرين داديم و در اردوي بعدي که در کرمانشاه برگزار خواهد شد 13 نفر حضور خواهند داشت، از اردوي چهارم تا زمان اعزام نيز با 12 نفر کارمان را دنبال مي کنيم ولي براي اعزام 8 نفر را به مسابقات خواهيم برد.
رفيع نيا ضمن بيان شناخت از حريفان گفت : ما براي قهرماني به چين تايپه مي رويم و اين مسئله را با کمک بازيکنان به سرانجام خواهيم رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.