قايقرانان آبهاي آرام به کاپ يک و دو جهاني اعزام مي شوند

تيم ملي آبهاي آرام به منظور شرکت در رقابتهاي کاپ يک و دو جهاني 15 ارديبهشت ماه عازم کشورهاي چک و لهستان مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، تيم ملي آبهاي آرام کشورمان متشکل از 4 کاياک سوار ، يک کانو سوار پسر و 4 قايقران دختر به اين رقابتها اعزام مي شود. مسابقات کاپ يک در کشور چک و مسابقات کاپ 2 در لهستان برگزار خواهد شد.
ايرج اقليمي مدير تيم هاي ملي و مربي تيم ملي آقايان در خصوص وضعيت قايقرانان گفت: از ابتداي امسال که تيم هاي ملي الف و ب در تهران، گيلان و مازندران اردوهايشان را آغاز کردند به صورت مستمر در اردو بودند و هم اکنون نيز مربيان تمرينات نزديک به مسابقه را انجام مي دهند.
وي ادامه داد: بعد از اعزام تيم به مسابقات کاپ يک و دو بقيه نفرات تيم هاي الف و ب در بخش آقايان به صورت متمرکز در تهران تمريناتشان را دنبال مي کنند تا آمادگي خود را به شرايط مطلوب برسانند و تيم ملي جوانان در بخش بانوان نيز تمرينات خود را پيگيري مي کند.
اقليمي در رابطه با پيشرفت قايقرانان بيان کرد: بعد از بازگشت از مسابقات کاپ يک و دو پيشرفت بچه ها قابل سنجش است ولي در کل تستهايي که گرفتيم قابل قبول بوده است.
مدير تيم هاي ملي اظهار داشت: 15 ارديبهشت به چک خواهيم رفت ، بعد از 3 روز اردو، مسابقات از 18 تا 20 ارديبهشت برگزار خواهد شد، بعد از آن سريعا به لهستان اعزام مي شويم و بعد از برگزاري اردوي يک هفته اي از اول تا 3 خرداد ماه در کاپ 2 به مصاف حريفان خواهيم رفت.
اقليمي گفت : اين مسابقات براي ما جنبه تدارکاتي دارد تا خودمان را براي مسابقات 2009 تهران آماده کنيم. ما نياز داريم در کاپ هايي که شرکت مي کنيم تيم هاي آسيايي حضور داشته باشند تا خودمان را محک بزنيم.
وي مسابقات قهرماني آسيا در تهران را براي ايران بسيار حائز اهميت دانست و افزود: به عقيده من مي توانيم موفقيتهايي که دوره گذشته در مسابقات آسيايي کسب کرديم را تکرار و با توجه به ميزباني، آنها را ارتقاء بخشيم.
اقليمي با اشاره به برنامه هاي آتي تيم تصريح کرد: بعد از بازگشت از اين رقابتها تمرينات را به صورت مداوم پيگيري مي کنيم به طوريکه هر 3 يا 4 هفته تمرين يک دوره مرخصي کوتاه مدت به قايقرانان مي دهيم و با تمرينات خانگي ، آنها را کنترل خواهيم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.