گل محمدي: بزرگترين پيست کيبل اسکي دنيا را در بهار سال آينده افتتاح خواهيم کرد

آخرين جلسه کميته اسکي روي آب در سال 88 ديروز 16 اسفند ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين جلسه که با حضور احمددنيامالي رئيس فدراسيون، رضا گل محمدي رئيس و اعضاء کميته و ورزشکاران اين رشته برگزار شد از ورزشکاران و قهرمانان مسابقان قهرماني کشور با اهداء حکم قهرماني تقدير بعمل آمد.
رضا گل محمدي با اظهار رضايت از عملکرد کميته اسکي روي آب در سال 88 گفت: امسال با برگزاري اردوها و تمرينات منظم ، استعداديابي و تربيت اسکي بازان نوجوان توانستيم عملکرد مثبتي داشته باشيم. ضمن اينکه آغاز ساخت پيست کيبل اسکي نيز کار بزرگي بود که موفق به انجام آن شديم.
رئيس کميته اسکي روي آب در خصوص برنامه هاي سال 89 نيز بيان کرد: سال آينده سال اعزام مربيان بيشتري به کلاسهاي بين المللي مربيگري است، ضمن اينکه احتمالاً در ارديبهشت ماه يک قايق مدل 2010 براي اين رشته خواهيم داشت.
وي ادامه داد: البته بيشتر پول اين قايق پرداخت شده و مقدار کمي براي دريافت آن باقي مانده است که با حمايت فدراسيون تا ارديبهشت ماه دريافت مي کنيم.
گل محمدي تصريح کرد: با تمريناتي که امسال انجام داده ايم رکوردهاي ورزشکارانمان به رکوردهاي آسيايي رسيده است ، همچنين با سعي و تلاش ورزشکاران و حمايت مسئولان فدراسيون اسکي بازان ايران در سال آينده مي توانند در آسيا جايگاه خوبي به دست آورند.
رئيس کميته اسکي روي آب خاطر نشان کرد: راه اندازي کيبل اسکي در فروردين ماه سال آينده يک انقلاب بزرگ در اسکي است. ما با مشارکت يک شرکت خارجي و يک شرکت ايراني بزرگترين پيست کيبل اسکي دنيا را در کيش تاسيس کرده ايم که اين مسئله به توسعه اسکي کمک بزرگي خواهد کرد.
وي در خصوص جداسازي اسکي روي آب از فدراسيون قايقراني گفت: ما به دنبال جداسازي اين رشته به صورت فدراسيون هستيم و به عقيده من جداشدن اسکي روي آب از فدراسيون قايقراني به صورت انجمن به سود اين رشته نيست .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.