رکوردهاي مسابقات زير 23 سال در سطح رقابت هاي بزرگسالان بود

ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام پس از کسب مقامي هشتمي جهان در رقابت هاي قهرماني زير 23 سال جهان گفت: 3 مسابقه در اين دوره داشتم. در مقدماتي 3:31 دقيقه، در نيمه نهايي 3:29 دقيقه و در فينال 3:33 دقيقه که در همه مسابقات توانستم رکورد ايران را ارتقاء ببخشم.
فرزين اسدي ادامه داد: سطح مسابقات خيلي خوب بود به طوري که در بعضي مواد رکوردها از مسابقات بزرگسالان بهتر بود. در کاياک 1000 متر فينال رکورد نفر اول با رکورد نفر اول بزرگسالان برابر بود.
وي افزود: اکثر رقبا که در مجارستان حضور داشتند در مسابقات بزرگسالان هم شرکت مي کنند و نفرات برتر کشور خود هستند.
اسدي تصريح کرد: خيلي دوست داشتم که در مسابقات امسال مدال بدست بياورم اما از آنجايي که بازيهاي آسيايي از اهميت بيشتري برخوردار است تمرکز اصلي روي کاياک چهارنفره قرارد دارد و تمرينات تخصصي ام در اين ماده بود و در کاياک تکنفره قابليت واقعي ام را نشان ندادم.
دارنده مدال برنز بازيهاي آسيايي گوانگجو بيان کرد: البته اين اولين بار بود که در مسابقات زير 23 سال شرکت مي کرديم و واقعا توقع نداشتم که سطح مسابقات اينقدر بالا باشد.
اسدي خاطرنشان کرد: اما از اين به بعد هدف اصلي بازيهاي آسيايي است. اميدوارم بتوانيم نتيجه دور گذشته را ارتقاء ببخشيم و با مدال طلا براي کشور افتخار آفرين باشيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.