با اعتماد به نفس بالا به مصاف حريفان مي روم

احمدرضا طالبيان قايقران تيم ملي آبهاي آرام مردان کشورمان گفت : با رکوردهايي که در مالزي به ثبت رساندم با اعتماد به نفس بالا در مسابقات کاپ يک و 2 به مصاف حريفان مي روم.
وي ادامه داد: وضعيت تمرينات بسيار خوب است، بعد از اردوي مالزي خودم را در سطح آمادگي بالا نگه داشتم و اگر رکوردهايي که در مالزي زدم در مسابقات کاپ يک و 2 بزنم نتيجه خوبي خواهم گرفت.
طالبيان بيان کرد: تمرينات از لحاظ کيفي بسيار بالا رفته، اصولي تر کار مي کنيم ، تعداد جلسات تمرين کمتر و تمرينات سخت تر شده است.
وي افزود: مسابقات کاپ يک و دو بعد بعد از المپيک برگزار مي شود و صددرصد همه تيم ها با تمام قدرت مي آيند. ما با تمريناتي که انجام مي دهيم قصد داريم خودمان را به سطح تيمهاي برتر جهان نزديک کنيم. خوشبختانه در اردوي مالزي با ثبت رکوردهاي خوب خودمان را باور کرديم و هم اکنون اعتماد به نفس بالايي داريم.
دارنده 5 مدال طلاي آسيا در خصوص مسابقات قهرماني آسيا در تهران گفت: من از اين دوره در رده سني بزرگسالان شرکت مي کنم و حريفانم قوي تر شده اند ولي با اين حال فکر کنم يک يا 2 مدال طلا بگيريم.
وي در رابطه با شناخت از حريفانش گفت: اکثرا همان حريفان گذشته هستند ولي ما نيز خيلي قوي تر از گذشته شرکت مي کنيم و اميدوارم بتوانيم جواب زحماتمان را بگيريم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.