ورزشکاراني که امکان دريافت مدال ندارند به گوآنگجو اعزام نمي شوند

يکصدو هشتادو پنجمين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني ساعت 17 ديروز 22 اسفندماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين جلسه مکان برگزاري اردوي تيمهاي ملي در سال 89 بررسي شد که پس از بحث و گفتگو و جمع آوري نظرات مربيان و رؤساي کميته هاي تخصصي مقرر شد اولين اردوي تيم ملي روئينگ بانوان در تهران ، تيم ملي آبهاي آرام بانوان در بندر انزلي ، پسران آبهاي آرام و روئينگ در تهران و دختران و پسران دراگون بت نيز در بندرانزلي برگزار گردد .
مهندس دنيامالي رياست محترم فدراسيون در خصوص مسابقات گوآنگجو تذکراتي را به در اين جلسه خطاب به رؤساي کميته هاي اجرايي اشاره و اظهار کردند : مربيان مي بايست تا فروردين مي بايست رکورد ورزشکاران را با استدلال استخراج و تا تيرماه نيز 5 مرحله تست گيري نمايند تا چهره هاي شاخصي که امکان دريافت مدال دارند مشخص شوند.
دنيامالي گفت: از اعزام ورزشکاران يا تيم هايي که شانس دريافت مدال ندارند و رکورد آنها افت کرده باشد خودداري مي کنيم و ورزشکاران نيز مي بايست براي پوشيدن لباس تيم ملي و اعزام به مسابقات ، با غيرت و تعصب تلاش خود را دوچندان کنند.
در ادامه جلسه گزارش عملکرد يکساله پايگاه قهرماني رشته آبهاي آرام در استان تهران از سوي مسئول پايگاه ارائه گرديد . جواد مظفري مسئول پايگاه قهرماني تهران بيان کرد : با هماهنگي و تعامل مثبتي که بين فدراسيون و اداره تربيت بدني وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته ، با مدارس مناطق حوالي مجموعه ورزشي آزادي هماهنگي لازم بعمل آمده استعداديابي براساس شاخص هايي که فدراسيون مصوب کرده است انجام شد . براين اساس250 ورزشکار به همراه خانواده به پايگاه قهرماني دعوت شدند و آموزش تکنيک در خشکي و آموزشهاي اوليه قايقراني داده شد. در طول يکسال گذشته بهترين نفرات آنها دستچين و تمرينات قايقراني آغاز شد. در حال حاضر نوجوانان 14 ساله با قدهاي 184 سانتي متر در حال تمرين هستند.
وي ادامه داد: ورزشکاران در مسابقات کاپ 2 توانستند مقام اول را در بين پايگاههاي سراسر کشور به دست آوردند و رکوردهاي بسيار خوبي نيز از خود بجا گذاشتند.
برگزاري يک مسابقه در سال آينده با نام حسن اف مربي تاجيکستاني استعدادياب کشورمان که هفته گذشته دار فاني را وداع گفتند و برگزاري يک مراسم يادبود به مناسبت احترام به ايشان از ديگر مصوبات اين هفته هيات رئيسه بود.
با تاييد اعضاي هيات رئيسه مسئوليت مربيگري تيم ملي بانوان بر عهده بانوان خواهد بود . از اينرو مقرر شد کميته کانوپولو چهره شاخص مربيگري اين رشته را مشخص و به هيات رئيسه فدراسيون معرفي نمايد . همچنين مقرر شد اين کميته با توجه به مسابقات قهرماني جهان در سال آينده و کمبود مربي خارجي در اين رشته اسامي کارشناسان و مربيان مطرح دنيا را براي برگزاري کلاسهاي آموزشي به هيات رئيسه فدراسيون اعلام نمايد.
در اين جلسه احمد دنيامالي رئيس فدراسيون، حسن تيمورتاش دبير، غلامرضا اميني نائب رئيس، رضا گل محمدي، خسرو ابراهيمي، رضا شيخ الاسلامي اعضاء هيات رئيسه به همراه روساي کميته هاي اجرايي و ستادي حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.