غلامرضا اميني دبير و رسول محمدصادقي نائب رئيس شدند

مجمع عادي ساليانه فدراسيون قايقراني به رياست حميد سجادي معاون سازمان تربيت بدني ديروز 23 اسفندماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، مجمع عادي سال 88 فدراسيون با حضور تمامي اعضا در محل آکادمي ملي المپيک به رياست حميد سجادي برگزار شد و گزارش عملکرد سال 88 فدراسيون، تراز مالي اين فدراسيون، تقويم ورزشي سال 89 و کادر اجرايي جديد فدراسيون به تصويب رسيد. همچنين مرضيه تکه اکبرآبادي معاون امور بانوان در سازمان تربيت بدني نيز در اين مجمع حضور داشت و ضمن تبريک به بانوان قايقران براي موفقيت هايي که تاکنون به دست آورده اند ، آرزوي ارتقاء و کسب جايگاههاي بالاتري براي آنان داشت.
در ابتداي مجمع احمد دنيامالي ضمن ارائه گزارش عملکرد فدراسيون در سال 88، با اشاره به برنامه‌هاي اين فدراسيون براي حضور در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو عنوان کرد: به تمامي کميته‌هاي فدراسيون ابلاغ کرده‌ايم تا آخر فروردين ماه از ورزشکاران رکوردگيري کنند تا مشخص شود چه جايگاهي در مسابقات گوانگجو خواهيم داشت.
وي با اشاره به ميزباني ايران در سال 1390 در رشته کانوپولو تاکيد کرد: در سال‌هاي گذشته تيم ايران همواره در دو بخش زنان و مردان بر سکوهاي قهرماني ايستاده اما تا امروز در بخش مردان رده سني بزرگسالان از کسب مدال طلا محروم بوده‌ايم. اميدواريم در مسابقات قهرماني آسيا در سال 1390 که در ايران برگزار خواهد شد بتوانيم در تمامي رده‌ها و بخش‌ها عناوين قهرماني را به ثبت برسانيم.
دنيا مالي گفت: در سال 2011 ايران ميزبان مسابقات قهرماني آسيا در رشته آب‌هاي آرام انتخابي المپيک 2012 خواهد بود. براي ما مهم است در هر 12 ماده اين رشته که آسيا يک سهم دارد بتوانيم براي اولين بار مجوز حضور قايقرانان آب‌هاي آرام در المپيک را کسب کنيم.
رئيس فدراسيون قايقراني گفت:‌ در رشته روئينگ قصد داريم جايگاه ايران را در بخش اجرايي در سطح قاره کهن ارتقا دهيم . به اين منظور با رايزني‌هاي انجام شده در بازي‌هاي آسيايي گوانگجو که نشست کنفدراسيون آسيايي اين رشته برگزار خواهد شد، کرسي رياست را به نام ايران به ثبت خواهيم رساند. با توجه به اينکه رئيس کنفدراسيون روئينگ آسيا مي‌تواند دبير را خود انتخاب کند از هم اکنون از سازمان تربيت‌بدني درخواست مي‌کنيم تا شرايط را براي استقرار محل کنفدراسيون آسيايي اين رشته در ايران فراهم کند.
در ادامه اين مجمع احمد دنيامالي، رييس فدراسيون قايقراني در کادر اجرايي جديد فدراسيون رسول محمدصادقي را به عنوان نايب رييس بخش مردان، غلامرضا اميني را به عنوان دبير، رضا گل‌محمدي را به عنوان کارشناس خبره و رضا شيخ‌الاسلامي را به عنوان خزانه‌دار معرفي کرد.
رسول محمدصادقي، معاون برنامه‌ريزي و پژوهشي فدراسيون بود و اميني هم در دوره گذشته به عنوان نائب رييس فدراسيون فعاليت مي کرد.
دنيامالي همچنين در پايان حسن تيمورتاش را به عنوان مشاور عالي خود در امور بين‌الملل و عضو هيات رييسه فدراسيون معرفي کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.