کاپ يک آبهاي آرام آقايان برگزار خواهد شد

مسابقات کاپ يک آبهاي آرام آقايان در رده سني جوانان 25 و 26 ارديبهشت ماه با حضور قايقرانان 9 استان در درياچه آزادي برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي کاپ يک آبهاي آرام آقايان در رده سني جوانان از فردا 22 ارديبهشت ماه با شرکت 40 قايقران از 9 استان در غاب 10 تيم آغاز مي شود. تيم هايي از استان هاي تهران، کردستان، مازندران، همدان، لرستان، کرمانشاه، گيلان، گلستان و آذربايجان شرقي در اين مسابقات حضور دارند.
در اين دوره از مسابقات مسعود مهدوي نيا به عنوان سرپرست کل ، مرتضي محرابي به عنوان سرپرست فني و سرداور و علي خوش اقبال به عنوان مدير IT خواهند بود.
مسابقات کاپ يک آبهاي آرام آقايان در رده سني جوانان در رشته هاي کاياک يکنفره، کاياک دونفره، کانو يکنفره و کانو دونفره در مسافت هاي 1000،500،200 متر برگزار خواهد شد.
13 داور از 8 استان مسئوليت قضاوت اين رقابت ها را برعهده دارند. ساسان شجاعي، يوسف نقي زاده و مسعود ميرسعيدي از تهران، سهيل مرادپور، عليرضا علي محمدي و محمد ويژه نواز از گيلان، نادر هدايتي و پوريا نوروزي از مازندران، فريد ثبتي زاده از هرمزگان، هومن صارميان از لرستان، پيمان ضيايي از کرمانشاه، سينا آزادي از خوزستان و علي چگيني از قزوين داوران اين دوره از مسابقات هستند.
در پايان مسابقات کاپ 1 به نفرات برتر مدال اهدا خواهد شد و رده بندي تيمي بعد از برگزاري کاپ 2 و 3 مشخص خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.