هما حسيني: سختي تمرينات برايمان شيرين است

اولين قايقران زن راه يافته به رقابتهاي المپيک در خصوص تمرينات تيم ملي روئينگ بانوان گفت: تمرينات بسيار سخت ولي خوب است وقتي به اين فکر مي کنيم که با اين تمرينات سخت به موفقيت هاي بزرگ مي رسيم سختي آن را به جانمان مي خريم و برايمان شيرين خواهد بود.
هما حسيني افزود: در حال حاضر هفته اي 3 بار تست مي دهيم ، بدنسازي بيشتري داريم وتعطيلاتمان بسيار کم شده است ولي با اين برنامه و تکنيک موفق خواهيم شد.
وي بيان کرد: کولين نورمن بارت مربي انگليسي تيم بسيار با اخلاق و با سواد است، تمريناتش بر روي اصول است و در پيشرفت قايقرانان تيم تاثير بسزايي داشته است.
حسيني در خصوص تمرين در مرداب انزلي تصريح کرد: آب مرداب سنگين است و همين مسئله استقامت ما را بالا برده و تايم ها افزايش يافته است ولي با اين وجود اگر با اين آمادگي در مسابقات در آب سبک پارو بزنيم رکوردهاي خوبي خواهيم زد.
وي در خصوص مسابقاتي که پيش رو دارد اظهار داشت: اگر به مسابقات کاپ جهاني اعزام شويم با اين آمادگي حتما مدال مي آوريم. مسابقات قهرماني جهان چه در رده سني زير 23 سال و چه بزرگسالان نيز هميشه سخت بوده ولي ما با آمادگي بيشتري نسبت به دوره پيش به اين مسابقات مي رويم و به همين خاطر مطمئن هستم که نتايج بهتري نيز خواهيم گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.