اسلالومي ها به اسلواکي ميروند

اعضاي تيم ملي قايقراني اسلالوم جهت شرکت در مسابقات کاپ 2 جهاني 7 تيرماه عازم کشور اسلواکي مي شوند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، کاروان 6 نفره مردان قايقران که براي اولين بار حضور در مسابقات کاپ 2 جهاني اسلواکي را تجربه مي کنند قرار است هفتم تيرماه به اين کشور عزيمت نمايند.
اسلالومي ها که از ابتداي سال 88 به اردو فراخوانده شده بودند اولين اردوي 21 روزه را در کرج برگزار کردند، هرچند تمام امکانات از جمله خريد تجهيزات ، هتل و غذا که از جمله عوامل مهم در آموزش و تمرين براي آنان به نحو بسيار مطلوبي فراهم شده بود اما نبود پيست استاندارد کار را براي قايقرانان سخت ميکرد ار اينرو مسئولين فدراسيون با توجه به تعداد مدالهاي اين رشته با درايت مهندس دنيامالي در گامي ديگر قايقرانان را به اسلواني فرستادند تا در پيست استاندارد تمرين نمايند.
اردوي 21 روزه به نقل از رئيس کميته اسلالوم محل بسيار مناسبي براي تمرين بچه ها بود. در اين اردو مذاکرات اوليه با يک مربي خارجي نيز انجام شد. ژيگا اوچاک مربي اهل اسلواني که در اين اردو تمرينات بچه ها را از نزديک مشاهده و نکات فني را يادآوري مي کرد در حال حاضر به عنوان يکي از کانديداها مورد نظر است که قرار شده پرونده وي در هيات رئيسه فدراسيون بررسي و اين رشته جذاب نيز صاحب يک مربي خارجي شود. البته تيم اسلالوم در حال حاضر با مربي ايراني تمرين مي کند .
در گام ديگر با توجه به اولين حضور اسلالومي ها در مسابقات کاپ 2 جهاني 6 قايق جديد با ارزش 7500 يورو براي آنها خريداري نمود تا تمامي امکانات را براي شرکت ورزشکاران در مسابقات جهاني مهيا کرده باشد. هرچند اين مسابقات به منظور آشنايي بيشتر قايقرانان اسلالوم با پيستو تجربه اندوزي است . اما هدف نهايي کسب مدال در مسابقات آسيا است.
مسابقات کاپ 2 جهاني 14 تا 16 تيرماه در اسواکي برگزار خواهد شد وبرديا مهرجو و مهدي نظري در کانوي يکنفره، همايون محمدپور و امير محمدفتاح پور در کانوي دونفره و عليرضا آصفي و آريا جعفري در کاياک يکنفره پارو مي زنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.