آرزو معتمدي: بهتر از گذشته نتيجه خواهيم گرفت

ملي پوش تيم ملي آبهاي آرام بانوان کشورمان با اظهار رضايت از وضعيت تمرينات گفت : هر روز 3 وعده تمرين داريم و با توجه به اينکه به مسابقات نزديک هستيم بيشتر تمرينات سرعتي انجام مي دهيم.
آرزو معتمدي افزود: در زمستان روي استقامت و آمادگي جسماني کار کرديم و از لحاظ بدني هيچ مشکلي نداريم الان هم که نزديک به مسابقه هستيم تمرينات سرعتي را زير نظر مربيان دنبال مي کنيم.
وي در خصوص مسابقات کاپ جهاني بيان کرد: آمادگي ما خوب است و تمرينات نسبت به گذشته خيلي تغيير کرده و با اين تمريناتي که انجام داده ايم در مسابقات کاپ 1و 2 جهاني بايد بهتر از گذشته نتيجه بگيريم.
معتمدي تصريح کرد: خوشبختانه مربي نيز از ميزان آمادگي ما راضي است . من و سيما عروجي که در کاياک دونفره با هم پارو مي زنيم مي رويم تا نتيجه اي بهتر از گذشته کسب کنيم.
ملي پوش کشورمان گفت: در اين رقابتها حريفان آسيايي ما نيز حضور دارند و اين بهترين موقعيت است تا خود را نسبت به حريفانمان بسنجيم.
وي در رابطه با مسابقات قهرماني آسيا در تهران اظهار داشت: اين دوره از مسابقات براي ما بسيار با اهميت است، ما ميزبان هستيم و همه روي ما حساب مي کنند پس براي کسب نتايج بهتر و حفظ مدالهايمان به مصاف حريفان خواهيم رفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.