از عملکرد ملي‌پوشان در المپيک راضي هستيم

مسعود مهدوي نيا با اشاره به آغاز تمرين‌هاي ملي‌پوشان بعد از ماه مبارک رمضان، به رضايت فدراسيون از عملکرد پاروزنان در لندن اشاره کرد.
سرپرست کميته‌ آب‌هاي آرام فدراسيون قايقراني  با بيان اين مطلب که به نظرش قايقرانان در المپيک نتايج قابل قبولي به دست آوردند، اظهار کرد: به نظر من دو پاروزن ايران در رقابت‌هاي کانويينگ المپيک لندن نتايج قابل قبولي به دست آوردند و از آنها راضي هستيم. در قايقراني با توجه به اين که شرايط مسابقه با اردوهاي تمريني متفاوت است، رکورد خاصي وجود ندارد. با توجه به اين که قايقران‌هاي ايران نخستين تجربه المپيکي‌شان را پشت سر گذاشتند، از آنها راضي هستيم. فدراسيون از ملي‌پوشانش توقع خاصي نداشت و معتقد است ملي‌پوشانش تمام تلاششان را انجام دادند.
مهدوي نيا در پاسخ به اين سوال که آيا آخرين اردو درانزلي تاثير منفي بر وضعيت طالبيان داشته، آيا اين موضوع درست است يا خير؟ بيان کرد: نتايج و عملکرد ملي‌پوشان مشخص است. انزلي هيچ تاثير منفي بر عملکرد ملي‌پوشان نداشت. خود احمدرضا گفته بود که اردوي انزلي به او در لندن کمک مي‌کند. همان طور که گفتم با توجه به تجربه کم پاروزنان در المپيک از نتايج و عملکرد آنها راضي هستيم.
وي درباره اردوهاي تيم‌هاي ملي آب‌هاي آرام نيز گفت: تمرين ملي‌پوشان در ماه مبارک رمضان تعطيل شده و پس از پايان اين ماه ملي‌پوشان تمرين‌هايشان را آغاز خواهند کرد. سال آينده رقابت‌هاي جهاني را پيش‌رو داريم و برنامه‌هاي ملي‌پوشان را تنظيم مي‌‌کنيم تا با آمادگي کامل در رقابت‌هاي شرکت کنيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.