تلاش زيادي براي کسب 3 مدالم کردم

با پايان مسابقات کاپ 1 آبهاي آرام بانوان کشور قهرمانان مواد مختلف مشخص شدند. سيده فاطمه زيب صيادان قايقران جوان کشورمان در اين رقابتها توانست 2 مدال طلا و يک مدال برنز کسب کند.
قهرمان جوان کاياک مسابقات کاپ 1 آبهاي آرام گفت: من در 3 ماده شرکت کردم که در کاياک دونفره 1000 متر با بهناز عبدي پور و در کاياک دونفره 500 متر با انسيه رهرو مقام اول و در کاياک تکنفره 500 متر مقام سوم را کسب کردم.
سيده فاطمه زيب صيادان ادامه داد: سطح مسابقات نسبت به دوره هاي گذشته بهتر بود و شاهد رکوردهاي بهتري بوديم. اکثر نفرات برتر عضو تيم ملي هستند و اين مسئله رقابت را براي ثابت ماندن در تيم ملي افزايش مي دهد. من و ديگر قايقراناني که در اردوهاي تيم ملي حاضريم بيشترين تلاش را مي کنيم تا بهترين باشيم.
وي در خصوص آغاز به کارش در رشته قايقراني اظهار داشت: سال 87 قايقراني را در بندرانزلي آغاز کردم تقريبا 1 سال و نيم است که عضو تيم ملي هستم.
زيب صيادان تمرين زياد را عامل موفقيتش دانست و بيان کرد: زماني که در اردوي تيم ملي هستيم از صبح تا غروب به صورت فشرده تمرين مي کنيم و در زمان فاصله استراحت بين اردوها در شهرستان خودمان روزانه 3 ساعت پارو مي زنيم.
وي تصريح کرد: قايقراني رشته سنگيني است بايد براي کسب نتيجه بيشترين زحمت را بکشيم من هم سعي کردم با تلاش هر چه بيشتر به کمک هم تيمي هايم به آمادگي دست پيدا کنيم و صاحب عنوان شويم.
قايقران گيلاني تيم ملي ادامه داد: در گيلان استعدادهاي خوبي در زمينه قايقراني وجود دارند و در صورت توجه بيشتر حتما نتيجه، بهتر از اين هم مي تواند باشد.
زيب صيادان در خصوص حضورش در تيم ملي خاطر نشان کرد: مسابقات قهرماني جوانان جهان و قهرماني آسيا را در پيش داريم که براي حضور قوي در اين رقابت ها اردوهاي مستمر و تمرينات فشرده مان را انجام مي دهيم. با صلاحديد کادر فني در اين رقابت ها شرکت مي کنيم و براي کسب بهترين نتيجه تلاش مي کنيم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.