عملکرد آرزو حکيمي در المپيک رضايت بخش بود

مربي تيم ملي بانوان آبهاي آرام گفت: از نتيجه آرزو حکيمي رضايت دارم به هر حال او اولين المپيکش را تجربه مي کرد و براي موفقيت در اين رقابت ها فرصت زيادي دارد.
ويچسلاو يولداشف ادامه داد: آرزو مطابق پيش بيني ها نتيجه گرفت. اوتنها 17 سال سن دارد و با انگيزه اي که من از او سراغ دارم قطعا در آينده موفق خواهد بود.
وي بيان کرد: قايقي که آرزو با آن مسابقه داد نسبت به قايقي که تمريناتش را با آن انجام داد متفاوت بود و تنها 4 روزي که زودتر به لندن رفتيم مهلت داشت تا شرايطش با قايق جديد وفق پيدا کند.
يوداشف افزود: در 200 متر آرزو همان رکوردي را به دست آورد که در تهران به آن رسيده بود آن هم با قايق جديد اما نتوانست از گروه خود صعود کند.
وي اظهار داشت: در 500 متر نيز نتيجه خوبي بدست آورد. رکورد آرزو در 500 متر 1:57 دقيقه بود و به نيمه نهايي راه پيدا نکرد در حالي که 7 قايقران در گروه هاي ديگر با زمان بالاتر از 2 دقيقه راهي نيمه نهايي شدند. چون آرزو در قرعه بدي قرار گرفته بود و نفرات قدرتمندي در گروهش حضور داشتند.
يولداشف عنوان کرد: سال آينده مسابقات قهرماني جوانان جهان و قهرماني آسيا را در پيش داريم که فکر مي کنم شاهد نتايج درخشان آرزو حکيمي در اين رقابت ها باشيم.
وي تصريح کرد: قايقرانان ايراني از استعداد و انگيزه خوبي برخوردار هستند. من فکر مي کنم براي موفقيت بايد تجربه بيشتري داشته باشند.
يولداشف خاطرنشان کرد: در همين المپيک آرزو در کنار کساني رقابت مي کرد که سالانه در مسابقات زيادي شرکت مي کنند. او در مقابل آنان هيچ چيزي کم نداشت فقط رقبايش با تجربه تر بودند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.