مربي اروپايي دراگون بت به ايران مي آيد

جان پري گريفيس مربي اروپايي دراگون بت به منظور انتخاب نفرات تيم ملي دراگون بت کشورمان صبح شنبه 5 ارديبهشت ماه وارد ايران مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ، جان پري گريفيس 61 ساله تحصيلات خود را در رشته روانشناسي ورزشي در کالج نيوکاسل به اتمام رسانده ، دارنده مدرک درجه 4 مربيگري که بالاترين درجه مربيگري در دنيا مي باشد از انجمن دراگون بت بريتانيا است . جان گريفيس دارنده مدال برنز تيمي در رشته آبهاي خروشان در مسابقات قهرماني جهان در سال 1987 مي باشد، سابقه مربيگري تيم ليگ برتر زنان انگلستان را برعهده داشته است و توانسته با اين تيم طي سالهاي مختلف در مسابقات قهرماني اروپا و قهرماني جهان مدالهاي رنگارنگي کسب کند.
جان پري پس از ورود به ايران از 6 الي 8 ارديبهشت ماه کلاس مربيگري توجيهي برگزار مي کند، سپس در مسابقات کاپ يک دراگون بت که در تاريخ 10 و 11 ارديبهشت در بخش آقايان و 13 و 14 ارديبهشت در بخش بانوان برگزار مي شود حضور خواهد داشت و بهترين نفرات را براي تيم ملي انتخاب مي کند و در نهايت 16 و 17 ارديبهشت تست نفرات انتخابي تيم ملي آقايان و 18 و 19 ارديبهشت نيز تست نفرات انتخابي بانوان را گرفته و اسامي نهايي را اعلام خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.