کسب تجربه بزرگترين دست آورد المپيک براي طالبيان بود

مربي تيم ملي آبهاي آرام گفت: در رشته آبهاي آرام اولين بار که المپيک را تجربه مي کرديم. در هر صورت المپيک شرايط ويژه اي دارد و موفقيت در اين مسابقات نياز به تجربه بالايي دارد.
ايرج اقليمي اظهار داشت: احمدرضا طالبيان تنها در يک مسابقه المپيک حضور داشت عملکردش هم بد نبود. خوب شرايط آب و هوايي لندن بسيار متفاوت از محل تمرين بود. آب بسيار سرد بود و مسير مسابقه باد مخالف داشت.
وي افزود: مقداري هم استرس مسابقه وجود داشت اما با تمام اين مسائل احمدرضا رکورد خوبي از خود به جاي گذاشت. البته اگر رکوردي که در تمرينات بدست آورده بود را مي زد جايگاه خيلي بهتري بدست مي آورد هرچند که شرايط تمرين با مسابقه آن هم در المپيک فرق مي کند.
اقليمي بيان کرد: احمدرضا خيلي زحمت کشيده بود و فکر مي کنم با کسب تجربه اي که در المپيک داشت مزد اين زحماتش را هم گرفت.
وي ادامه داد: با کسب اين تجربه در بازي هاي آسيايي و المپيک هاي بعد قطعا نتيجه بهتري خواهيم گرفت.
اقليمي عنوان کرد: به هر حال المپيک ديگر تمام شده و بايد به فکر مسابقات پيش رو باشيم. اواخر شهريور ماه مسابقات قهرماني کشور و انتخابي المپيک برگزار خواهد شد و نفرات تيم ملي انتخاب مي شوند.
وي تصريح کرد: سال آينده هم مسابقات زيادي در رده سني جوانان، زير 23 سال و بزرگسالان داريم که بايد براي آنها آماده شويم.
اقليمي خاطرنشان کرد: از هم اکنون بايد براي المپيک بعد برنامه داشته باشيم. هدفمان در المپيک برزيل کسب سهميه هاي بيشتر و قرار گرفتن بر روي سکوست. با برنامه ريزي و تلاش بيشتر حتما به اين هدف خواهيم رسيد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.