دراگون بت ايران آينده روشني دارد

سرمربي تيم ملي دراگون بت کشورمان که جهت انتخاب نفرات تيم ملي آقايان و بانوان به ايران آمده است با اعلام رضايت از عملکرد قايقرانان دراگون بت گفت: تا اينجا که من شاهد کار پسران اين رشته بودم بسيار راضي هستم، آنها از لحاظ بدني بسيار آماده اند و به معتقدم آينده روشني دارند.
جان پري گريفس ادامه داد: مسابقات کاپ يک قهرماني آقايان با کيفيت خوبي برگزار شد و با توجه به اينکه از 4 سال پيش اين رشته وارد ايران شده پيشرفت قابل ملاحظه اي داشته است.
وي بيان کرد: با توانايي و پتانسيلي که در ايران وجود دارد علاقه بسياري دارم به اين تيم کمک کنم تا در مسابقات بين المللي به موفقيت برسد.
گريفس در خصوص برنامه هايش تصريح کرد: بايد ابتدا برنامه ها و شرايط مديران فدراسيون و توانايي هاي ورزشکاران را در نظر بگيرم و بعد برنامه ريزي کنم.
وي افزود: تمرينات اصلي از 6 يا 7 ماه آينده شروع خواهد شد تا بتوانيم در مسابقات گوآنگجوي چين و مسابقات مهم ديگري که پيش رو داريم موفق شويم.
سرمربي تيم ملي دراگون بت گفت: تيمهاي چين و اندونزي از قدرت هاي آسيا هستند و به نظرم ايران نيز مي تواند به راحتي به آنها برسد و دليلي براي شکست قايقرانان ايراني نيست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.