تيم هاي حاضر در رقابت هاي قهرماني کشور کانوپولوي آقايان حريفان خود را شناختند

با مشخص شدن گروه بندي مسابقات، دور گروهي رقابت هاي قهرماني کشور کانوپولوي آقايان در 2 بخش بزرگسالان و جوانان از امروز 15 مردادماه در مراغه آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، نوزدهمين دوره رقابت هاي قهرماني کشور کانوپولوي آقايان در رده سني بزرگسالان و نهمين دوره رقابت ها در رده سني جوانان از امروز 15 مردادماه در مراغه آغاز مي شود. عصر روز گذشته مراسم قرعه کشي اين رقابت ها برگزار شد و 9 تيم حاضر در بخش بزرگسالان در 3 گروه و 5 تيم جوانان در يک گروه تقسيم بندي شدند.
بر اين اساس در بخش جوانان تيم هاي اصفهان، چهارمحال و بختياري، زنجان، اراک و کرمانشاه در تک گروه مسابقات رقابت مي کنند و در بخش بزرگسالان در گروه اول تيم هاي تهران، کرمانشاه و آذربايجان شرقي، در گروه دوم گيلان، مرکزي و همدان و در گروه سوم اردبيل، البرز و مازندران قرار گرفتند.
بدين ترتيب از امروز رقابت ها در بخش بزرگسالان با برگزاري رقابت تهران و کرمانشاه آغاز مي شود و در ادامه گيلان و مرکزي مسابقه مي دهند، البرز به مصاف اردبيل مي رود، تهران با آذربايجان شرقي ديدار مي کند، گيلان و همدان، اردبيل مازندران، کرمانشاه و آذربايجان شرقي، مرکزي و همدان و البرز و مازندران ديگر مسابقات دور گروهي رقابت ها در بخش بزرگسالان است.
در بخش جوانان نيز کرمانشاه با اراک، چهارمحال و بختياري با اصفهان، اراک با زنجان، چهارمحال و کرمانشاه، اصفهان و زنجان و اراک و چهارمحال به مصاف يکديگر خواهند رفت.
اين مسابقات امروز و فردا 15 و 16 مردادماه در بخش گروهي برگزار مي شود و با برگزاري دور نيمه نهايي و فينال تا 17 مردادماه ادامه پيدا خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.