تيم هاي راه يافته به دور نيمه نهايي مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان مشخص شدند

رقابت هاي قهرماني کشور کانوپولوي آقايان در 2 بخش جوانان و بزرگسالان در دور مقدماتي عصر روز گذشته 15 مردادماه در مراغه ادامه پيدا کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، درياچه بوستان يادگاران مراغه از روز گذشته 15 مردادماه ميزبان نوزدهمين دوره مسابقات قهرماني کشور کانوولوي آقايان در بخش بزرگسالان و نهمين دوره مسابقات در بخش جوانان بود. اين مسابقات عصر ديروز در دور مقدماتي برگزار شد.

در بخش بزرگسالان در ادامه دور مقدماتي اردبيل 5 بر 1 مازندران را برد، کرمانشاه 8 بر 0 از سد آذربايجان شرقي گذشت ، البرز 4 بر 2 مازندران را از پيش رو برداشت و مرکزي 8 بر 0 همدان را مغلوب کرد.

بدين ترتيب تيم هاي اول و دوم دور گروهي به مرحله نيمه نهايي صعود کردند و در 2 گروه کرمانشاه، مرکزي و البز به عنوان تيم هاي اول و تيم هاي تهران، گيلان و اردبيل به عنوان تيم هاي دوم تقسيم شدند.

در بخش جوانان نيز در ادامه دور مقدماتي اراک 6 بر 3 زنجان را برد، چهارمحال و بختياري 6 بر 0 کرمانشاه را شکست داد، زنجان 6 بر 1 اصفهان را مغلوب کرد و اراک 3 بر 2 از سد چهارمحال و بختياري گذشت.

اين رقابت ها امروز 16 مردادماه در بخش بزرگسالان با برگزاري دور نيمه نهايي و بخش جوانان با برگزاري ادامه رقابت هاي دور مقدماتي دنبال خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.