بهترين نفرات براي ادامه تمرينات انتخاب مي شوند

ششمين مرحله اردوي تيم ملي بادباني دختران و پسران به منظور حضوري موفق در بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو ، در بندر لنگه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در اين اردو که از 7 فروردين ماه آغاز شده است و تا 29 ارديبهشت ماه ادامه دارد 9 سيلور دختر و 25 سيلور پسر زير نظر مربيان ، خود را آماده مي کنند تا براي حضور در بازيهاي آسيايي آماده شوند. اين اردو در حالي برگزار مي شود که از 3 روز گذشته مربيان تيم براي گزينش بهترين نفرات ، يک مسابقه انتخابي بين ملي پوشان حاضر برگزار کرده اند تا در هر رشته 2 قايق در تيم اصلي باقي بماند و بقيه نفرات به عنوان تيم ذخيره در انزلي تمرينات خود را ادامه دهند.
اين مسابقه انتخابي تا آخر هفته جاري ادامه خواهد داشت تا از 35 نفر حاضر در اردو 6 دختر و 12 پسر انتخاب و در بندر لنگه باقي بمانند.
اين کار با هدف انتخاب افراد مستعد براي کسب مدال در بازيهاي آسيايي و برگزاري تمرينات تخصصي تر صورت مي پذيرد. ضمن اينکه مربيان تا مسابقات گوآنگجو با اين نفرات تمرين مي کنند و براي اعزام نيز مجدداً يک مسابقه انتخابي برگزار خواهد شد تا در هر رشته يک قايق مسافر چين باشد.
سحر اقليمي، سولماز محمدي و مهديه قديري از گيلان، زهرا رمضان پور و زهرا تمدني کناري از مازندران، کيميا مينابي نژاد، سارا حيدريان، سيده فاطمه جعفري و پريسا مرادي از هرمزگان در تيم ملي بانوان و مجيد سيفي، محمدعلي رسولي، محسن صبر بخش، سياوش رجبي، حسين عيسي پور، سينا آرش و محمد رهي از گيلان، وحيد ابراهيمي، مجتبي محمدزاده، سيدعلي کاظمي، حسن وجداني اميري، رضا نريماني کناري، مسعود جاني نسب و ميلاد جاني نسب از مازندران، صمد پناهي، محمد اوج هرمزي، حسن مهدي زاده و يونس معتصم از هرمزگان، احمد احمدي، نادر درويشي، قادر درويشي و سروش قادري از آذربايجان غربي و متين تودد از تهران زير نظر ديويد ميرالتا سرمربي، خالد پرويز و اريک لوکا مربيان و عمار رئوفي دستيار مربي تمريناتشان را پيگيري مي کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.