روز دوم مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان برگزار شد

مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان با برگزاري 17 مسابقه در مرحله نيمه نهايي بخش جوانان و بزرگسالان امروز 16 مردادماه در مراغه پيگيري شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان از ديروز 15 مردادماه در درياچه بوستان يادگاران مراغه استان آذربايجان شرقي آغاز شده است. روز دوم اين مسابقات از صبح امروز 16 مردادماه ادامه پيدا کرد و تيم ها در 2 بخش جوانان و بزرگسالان به مصاف يکديگر رفتند.

در بخش بزرگسالان رقابت ها در دور ما قبل نهايي برگزار شد. بر اين اساس کرمانشاه 7 بر 0 گيلان را برد. مرکزي 2 بر 1 تهران را پشت سر نهاد، البرز 2 بر 0 گيلان را شکست داد،کرمانشاه 3 بر 1 از سد اردبيل گذشت، البرز 4 بر 3 تهران را مغلوب کرد، مرکزي 4 بر 0 بر اردبيل غلبه کرد،مرکزي 4 بر 3 تهران را از پيش رو برداشت، گيلان 3 بر 2 اردبيل را شکست داد و البرز 1 بر 0 به گيلان باخت.

در بخش جوانان نيز ابتدا از ادامه دور مقدماتي کرمانشاه و زنجان 4 بر 4 مساوي شدند، مرکزي 7 بر 2 اصفهان را برد، چهارمحال و بختياري 3 بر 2 از زنجان باخت، کرمانشاه 3 بر 1 از سد اصفهان گذشت و زنجان 5 بر 2 کرمانشاه را پشت سر گذاشت. 

با اين نتايج رده بندي تيم ها در دور نهايي مسابقات انجام شد و در دور نهاييزنجان 7 بر 4 از چهارمحال باخت، کرمانشاه نيز 4 بر 1 اصفهان را شکست داد. با اين نتيجه اصفهان در رده پنجم بخش جوانان قرار گرفت و بقيه تيم ها براي کسب مقام هاي اول تا چهارم ديدار خواهند کرد.

اين رقابت ها فردا 17 مردادماه با برگزاري دور نهايي رقابت ها در 2 بخش جوانان و بزرگسالان به پايان خواهد رسيد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.