حضور يک مدير ورزشي در راس فدراسيون تاثير مثبتي بر عملکرد قايقراني کشور خواهد داشت

 

رئيس هيات قايقراني استان مرکزي گفت: حضور اسبقيان در راس فدراسيون با توجه به اينکه او يک مدير ورزشي است تاثير مثبتي در روند کاري فدراسيون خواهد داشت.
محسن غلاميان بيان کرد: حضور شخصي که خود ورزشکار و مربي بود و روند مديريتي را از رئيس هيات تا مدير کل ورزش استان طي کرده است قطعا بر عملکرد فدراسيون موثر است زيرا کسي که خودش ورزشکار و مربي بوده شرايط ورزشکاران را بهتر درک خواهد کرد.
وي ادامه داد: استان مرکزي به عنوان يکي از استان هاي کم آب کشور از نظر امکانات آبي شرايط مطلوبي براي رشته قايقراني ندارد و ما با علم به اين موضوع تلاش کرديم در فضاهايي مانند استخرها کارمان را با رشته کانوپولو آغاز کنيم.
غلاميان تصريح کرد: اکنون نيز شاهديم که با حضور 10 کانوپولوکار در اردوهاي تيم ملي از استان مرکزي در اين زمينه موفق عمل کرديم و قطعا در صورت حمايت بيشتر در ديگر رشته ها نيز مي توانيم موفق باشيم.
وي اضافه کرد: اکنون 3 شهرستان ديگر به جز مرکز استان در قايقراني فعال هستند. تفرش، ساوه و محلات ديگر شهرستان هاي فعال در استان هستند که تلاش مي کنيم در رشته آبهاي آرام و روئينگ در اين شهرستان ها کارمان را ادامه دهيم.
غلاميان اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان حمايت خوبي از ما دارد اما در شهرستان ها متاسفانه مسئولين با رشته قايقراني آشنا نيستند و حمايت لازم از ما صورت نمي گيرد.
وي افزود: با تمام اين احوال تمام تلاشمان را کرديم. اکنون در شهرستان تفرش تيم نوجوانان آبهاي آرام را در بخش بانوان آماده حضور در مسابقات قهرماني کشور کرديم و فکر مي کنم شاهد درخشش اين قايقرانان در سطح کشور باشيم.
رئيس هيات قايقراني استان مرکزي تاکيد کرد: همانطور که در کانوپولو زحماتمان نتيجه داد در آبهاي آرام نيز با استعداديابي از سنين پايين ورزشکاران را جذب مي کنيم تا قدم به قدم پله هاي ترقي را طي کنند و پشتوانه خوبي براي تيم هاي ملي باشند.
غلاميان خاطر نشان کرد: استان مرکزي نشان داده است که توانايي پيشرفت را دارد و فکر مي کنم با تلاش بيشتر و حمايت مسئولين قطعا شاهد موفقيت هاي ديگري در قايقراني اين استان خواهيم بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.