تيم ملي اسلالوم فردا راهي چين مي شود

قايقرانان تيم ملي اسلالوم کشورمان فردا 24فروردين ماه به منظور شرکت در مسابقات پيش نياز گوآنگجو و قهرماني آسيا به چين سفر مي کنند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، تيم کشورمان در مسابقات پيش نياز بازيهاي آسيايي گوآنگجو که 1 تا 4 ارديبهشت ماه در شهر ژياژين چين برگزار مي شود شرکت مي کند تا مجوز حضور در بازيهاي گوآنگجو را به دست آورد. اين رقابتها در رشته هاي کاياک و کانوي يک و دونفره ،کاياک يکنفره و دونفره و کانوي دونفره تيمي برگزار خواهد شد.
پس از اين رقابتها اسلالومي ها 11 تا 13 ارديبهشت ماه در مسابقات قهرماني آسيا و در رشته هاي فوق به مصاف حريفان خود خواهند رفت.
عليرضا آصفي راد، برديا مهرجو، علي نظري، همايون محمدپور، آرمين کريمي، مهدي کريمي، اميرمحمد فتاح پور و هيوا نسيمي به سرمربيگري ژيگا اوچاک ملي پوشان کشورمان هستند که در اين رقابتها حضور خواهند داشت.
طبق مصوبه مجمع و تقويم ورزشي سال 89 تيم ملي اسلالوم کشورمان تيرماه در رقابتهاي کاپ يک و سه جهاني و شهريور نيز در مسابقات قهرماني آسيا حضور خواهند داشت تا آمادگي لازم را براي حضوري موفق در بازيهاي آسيايي گوآنگجوي چين به دست آورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.