اسبقيان: براي موفقيت در بازيهاي آسيايي اينچوآن از امروز بايد تلاش کنيم

 

اولين جلسه رسمي پس از مجمع انتخاباتي قايقراني با حضور اسبقيان رئيس و روساي کميته هاي تخصصي فدراسيون امروز 5 مردادماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، اين جلسه به منظور بررسي وضعيت کميته هاي تخصصي فدراسيون و همچنين ارائه برنامه هاي مورد نظر جهت حضور موفق در بازي هاي آسيايي اينچوآن کره جنوبي برگزار شد.
رئيس فدراسيون قايقراني در اين جلسه گفت: با کمک خداوند متعال و همت و تلاش همه دوستان اهداف و برنامه هاي از پيش تعيين شده فدراسيون را پيش مي بريم و با دريافت نقطه نظرات تخصصي کمتيه ها برنامه هاي جديد را تدوين خواهيم کرد.
سيد محمدشروين اسبقيان بيان کرد: يک پيش بيني مدال براي بازيهاي آسيايي کره تهيه شده است که ضمن بازبيني آن براي رسيدن به نتيجه مطلوب راهکارها و فرايندي که بايد طي شود را تعيين مي کنيم تا کارها به صورت عملياتي با سرعت بيشتري پيگيري شود.
وي با توجه به فرصت کم باقيمانده خواستار ارائه برنامه هرچه سريعتر کميته ها شد و اظهار داشت: ما در بخش ورزش و دررشته قايقراني براي نظام جمهوري اسلامي تصميم گيري مي کنيم. انتظارمان اين است که علاوه بر بعد قهرماني در بعد فرهنگي توجه ويژه داشته باشيم. در اين زمينه نبايد سليقه اي عمل شود چراکه ما نماينده مردم در رشته قايقراني هستيم و در تمام تصميم گيري ها بايد اول خدا و بعد صلاح مردم را در نظر بگيريم.
اسبقيان با اشاره به سخنان شب گذشته رئيس جمهور در مراسم تجليل از قهرمانان و مدال آوران المپيک تاکيد کرد: رئيس جمهور با ديدگاه فني و بدرستي اعلام کردند که از هم اکنون براي بازيهاي آسيايي کره و المپيک برزيل بايد تلاش کنيم. براي موفقيت در اين رقابت ها زمان زيادي نداريم و از همين امروز بايد کارها را آغاز کنيم.
وي ادامه داد: موفقيت در کره يعني ما کارها و برنامه هايمان را به طور مطلوب انجام داده ايم. در بازيهاي آسيايي هدف اين است که از دور قبل موفق تر عمل کنيم. رئيس جمهور هم اشاره داشتند که پيش بيني جايگاه دوم براي کشورمان دور از دسترس نيست و براي رسيدن به اين هدف قطعا نياز به کسب مدال هاي رنگارنگ در قايقراني به عنوان يکي از پر مدال ترين رشته هاي اين مسابقات است.
اسبقيان تصريح کرد: ما با اميد به خدا در راه هدف مقدس جمهوري اسلامي که همان به اهتزاز درآوردن پرچم کشورمان در ميادين آسيايي و جهاني است قدم هايمان را محکم تر از پيش بر مي داريم. حتما اگر در کارها خداي بزرگ را در نظر بگيريم و هدفمان خدمت به مردم باشد در کارهايمان موفق خواهيم بود.
در اين جلسه همچنين روساي کميته هاي فدراسيون به ارائه گزارش در خصوص حوزه فعاليتي خود پرداختند. در ادامه جلسه مقرر گرديد که اردوي تيم ملي روئينگ بانوان بزرگسالان به زودي تشکيل شود. همچنين راه اندازي کميته انظباطي فدراسيون و هيات هاي استاني با حضوريک قاضي و وکيل فدراسيون در دستور کار قرار گرفت.
در اولين جلسه رسمي فدراسيون قايقراني پس از برگزاري مجمع انتخاباتي سيد محمد شروين اسبقيان رئيس فدراسيون قايقراني، غلامرضا اميني سرپرست دبيري فدراسيون، ريحانه کاميابي سرپرست نائب رئيس موقت بانوان و سرپرست امور اداري، عباس شادمان سرپرست کميته روئينگ، مسعود مهدوي نيا سرپرست کميته آبهاي آرام، مرتضي محرابي سرپرست کميته داوران، کيمي خعلتبري کارشناس کميته بادباني، بابک فرزام خواه سرپرست کميته روابط عمومي، حميرا مقسمي سرپرست امور مالي و خزانه داري، محمد کني سرپرست کميته روابط بين الملل، اکبر ملک جاني سرپرست اردوهاي تيم ملي، ليلا عطايي سرپرست کميته آموزش و مرتضي توکلي سرپرست کميته انفورماتيک فدراسيون حضور داشتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.