نفرات برتر مسافت 1000 متر مشخص شدند

مسابقات کاپ يک قايقراني آبهاي آرام آقايان در رده سني بزرگسالان امروز 28 ارديبهشت ماه با برگزاري مسابقات مسافت 1000 متر آغازشد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مرحله مقدماتي مسابقات کاپ يک قايقراني در بخش آقايان دررده سني بزرگسالان و در مسافت 1000 متر برگزار شد. در اين مسابقات در ماده کاياک يکنفره قايقرانان در 2 گروه با يکديگر به رقابت پرداختند و در ماده هاي کانوي يک و دونفره و کاياک دونفره شرکت کنندگان براي تعيين لاين مسابقه فينال به مصاف هم رفتند.
براين اساس در گروه يک مرحله مقدماتي کاياک يکنفره ، هادي صياد سروري از گيلان با زمان 3:55.01 دقيقه، محمدطاهر حسيني از کرمانشاه با زمان 4:02.58 دقيقه و آرش قنبري از مازندران با زمان 4:08.26 دقيقه به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنين داريوش فرجي از تهران توابع و مرتضي غضنفرپور از خوزستان مقامهاي چهارم و پنجم را به خود اختصاص دادند.
در گروه 2 نيز رضا ياراحمدي از تهران با زمان 4:12.90 دقيقه، سعيد دلارام از آذربايجان شرقي با زمان 4:17.24 دقيقه و حسين اسماعيل زاده از اصفهان با زمان 4:17.45 دقيقه در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند و فرامرز ورمرزيار از همدان چهارم شد. ضمن اينکه محمود اکبري از چهارمحال و بختياري به دليل دير رسيدن به خط استارت از مسابقه حذف شد.
در کانوي يکنفره، اميرحسين خدايار از مازندران با زمان 4:38.87 دقيقه، علي پاجلان از تهران با زمان 4:41.60 دقيقه و مرتضي رستمي از گلستان با زمان 4:43.52 دقيقه مقامهاي اول تا سوم را از آن خود کردند. در اين مسابقه ميلاد طوري از گيلان، کيهان جوانمرد از کردستان، علي اوجاقي از کرمانشاه، قاسم قاسمي از بوشهر، سجاد سهرابي از اصفهان و احمد هويدر از خوزستان به ترتيب جايگاه چهارم تا نهم را بدست آورند.
درکاياک دونفره، محمدضا نيک منش و ميلاد قاسمي از مازندران با زمان 3:39.75 دقيقه، جعفر محمدي دوست و آرمين بخشي زاد با زمان 3:43.64 دقيقه و مرتضي غضنفرپور و احسان طيبي نيا از خوزستان با زمان 4:06.36 دقيقه مقامهاي اول تا سوم را کسب نمودند. همچنين ماکان غياثي و پويا رعنا از تهران و حسن صمدي و فرامرز ورمرزيار از همدان مقامهاي چهارم و پنجم را بدست آوردند.
در کانوي دونفره، سروش رضويان و معراج محمد زاده از تهران با زمان 4:15.93 دقيقه، محمد يوسف شهبازي و علي اوجاقي از کرمانشاه با زمان 4:23.27 دقيقه و ميلاد طوري و مهرداد دانيالي از گيلان با زمان 4:23.54 دقيقه در مکانهاي اول تا سوم جاي گرفتند. ضمن اينکه علي نژاداسفنديار و مرتضي رستمي از گلستان، عباس و مهدي بحري پور از آذربايجان شرقي، حسين خرم و فريد پورآذريان از اصفهان، اميرحسين خدايار و قاسم ميرآقازاده از مازندران و رضا حزنل و احمد هويدر از خوزستان رده هاي چهارم تا هشتم را به دست آوردند.
پس از برگزاري مسابقات مرحله مقدماتي، رقابتها در مرحله فينال ادامه يافت که براين اساس براين اساس در گروه يک مرحله مقدماتي کاياک يکنفره ، هادي صياد سروري از گيلان با زمان 3:53.12 دقيقه، محمدطاهر حسيني از کرمانشاه با زمان 3:57.38 دقيقه و آرش قنبري از مازندران با زمان 4:09.04 دقيقه به ترتيب مقامهاي اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنين رضا ياراحمدي از تهران، سعيد دلارام از آذربايجان شرقي، داريوش فرجي از تهران توابع، حسين اسماعيل زاده از اصفهان، فرامرز ورمرزيار از همدان و مرتضي غضنفرپور از خوزستان مقامهاي چهارم تا نهم را به خود اختصاص دادند.
در کانوي يکنفره، اميرحسين خدايار از مازندران با زمان 4:34.04 دقيقه، مرتضي رستمي از گلستان با زمان 4:38.62 دقيقه و علي پاجلان از تهران با زمان 4:43.29 دقيقه مقامهاي اول تا سوم را از آن خود کردند. در اين مسابقه ميلاد طوري از گيلان، علي اوجاقي از کرمانشاه، کيهان جوانمرد از کردستان، قاسم قاسمي از بوشهر، سجاد سهرابي از اصفهان و احمد هويدر از خوزستان به ترتيب جايگاه چهارم تا نهم را بدست آورند.
درکاياک دونفره، محمدضا نيک منش و ميلاد قاسمي از مازندران با زمان 3:35.08 دقيقه، جعفر محمدي دوست و آرمين بخشي زاد با زمان 3:51.94 دقيقه و مرتضي غضنفرپور و احسان طيبي نيا از خوزستان با زمان 3:53.01 دقيقه مقامهاي اول تا سوم را کسب نمودند. همچنين ماکان غياثي و پويا رعنا از تهران و حسن صمدي و فرامرز ورمرزيار از همدان مقامهاي چهارم و پنجم را بدست آوردند.
در کانوي دونفره، سروش رضويان و معراج محمد زاده از تهران با زمان 4:01.28 دقيقه، ميلاد طوري و مهرداد دانيالي از گيلان با زمان 4:18.48 دقيقه و علي نژاداسفنديار و مرتضي رستمي از گلستان با زمان 4:25.25 دقيقه در مکانهاي اول تا سوم جاي گرفتند. ضمن اينکه عباس و مهدي بحري پور از آذربايجان شرقي، اميرحسين خدايار و قاسم ميرآقازاده از مازندران، حسين خرم و فريد پورآذريان از اصفهان و رضا حزنل و احمد هويدر از خوزستان رده هاي چهارم تا هفتم را به دست آوردند و محمد يوسف شهبازي و علي اوجاقي از کرمانشاه موفق به عبور از خط پايان نشدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.