مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام در ميلان ايتاليا آغاز شد

مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام صبح امروز 28 مردادماه با رقابت قايقرانان کشورمان در 3 ماده پاراکانو آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام از صبح امروز 28 مردادماه در شهر ميلان ايتاليا آغاز شد. در رقابت هاي امروز نمايندگان کشورمان در 3 ماده تکنفره معلولين در دور مقدماتي به مصاف حريفان خود رفتند و موفق به صعود به نيمه نهايي شدند.
اسلام جاهدي در ماده TA به مصاف حريفاني از برزيل، مجارستان، اسپانيا، صربستان، پاراگوئه، پرتغال و آمريکا رفت و در نهايت با کسب رکورد 50.781 ثانيه در رده چهارم ايستاد و به نيمه نهايي راه يافت. در اين مسابقه قايقرانان پاراگوئه، مجارستان و اسپانيا در رده هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
نادر عيوضي در ماده LTA با حريفاني از چين، استراليا، روسيه، اسپانيا، انگليس و مجارستان مسابقه داد و در نهايت با زمان 45.013 ثانيه در رده سوم قرار گرفت و به نيمه نهايي صعود کرد. در اين رقابت قايقرانان روسيه و انگليس اول و دوم شدند.
شهلا بهروزي راد نيز در ماده LTA بانوان با رقبايي از برزيل، آلمان، کانادا، استراليا، فرانسه، روسيه و 2 حريف از انگليس رو به رو شد و در نهايت با زمان 57.548 ثانيه در رده ششم قرار گرفت و به نيمه نهايي راه يافت. قايقرانان استراليا، فرانسه و انگليس در اين رقابت در رده هاي برتر قرار گرفتند.
اين رقابت ها بعدازظهر امروز 28 مردادماه با برگزاري مسابقات نيمه نهايي پاراکانو دنبال مي شود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.