قايقرانان ايران در مسافت 200 متر راهي نيمه نهايي شدند

با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر رقابت هاي قهرماني جهان آبهاي آرام، قايقرانان کشورمان عصر روز گذشته 17 مردادماه راهي نيمه نهايي شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، رقابت هاي قهرماني جهان آبهاي آرام عصر ديروز 17 مردادماه با برگزاري مسابقات مقدماتي مسافت 200 متر ادامه پيدا کرد. در اين رقابت هاي نمايندگان ايران در مواد کانوي تکنفره مردان، کاياک تکنفره بانوان و کانوي تکنفره بانوان با حريفان خود رو به رو شدند.
در کانوي يکنفره مردان عادل مجللي با حريفاني از موزامبيک، چک، ژاپن، آذربايجان، آلمان، بلاروس، اروگوئه و قزاقستان رقابت کرد و با زمان 41.55 ثانيه پنجم شد و به نيمه نهايي راه پيدا کرد. در اين مسابقه قايقرانان بلاروس، آلمان و ژاپن اول تا سوم شدند.
در مسابقه نيمه نهايي عادل مجللي با رقبايي از آرژانتين، برزيل، چين، مجارستان، بلاروس، پرتغال، گرجستان و شيلي رو به رو مي شود.
آرزو حکيمي در کاياک يکنفره بانوان با قايقراناني از اندونزي، گرجستان، انگليس، نيوزلند، اتريش، ترکيه، ترينيداد و توباگو و هند مسابقه دادند و در پايان با زمان 43.31 ثانيه چهارم شد و به نيمه نهايي صعود کرد. در اين مسابقه قايقرانان نيوزلند، اتريش و انگليس اول تا سوم شدند.
حکيمي در نيمه نهايي با رقبايي از گرجستان، دانمارک، روماني، روسيه، آلمان، چين، ازبکستان و ايرلند مسابقه خواهد داد.
در کانوي يکنفره بانوان ناديا تالانک با حريفاني از قرقيزستان، ماکائو، اکوادور، بلغارستان وشيلي مسابقه داد و در نهايت با زمان 54.95 ثانيه پس از قايقرانان اکوادور و بلغارستان سوم شد و به نيمه نهايي صعود کرد.
تالانک در نيمه نهايي با قايقراناني از هند، قرقيزستان، بلاروس، چک، برزيل، کره شمالي و اسپانيا رقابت مي کند.
اين مسابقات صبح امروز 18 مردادماه با رقابت هاي فينال مسافت 1000 متر ادامه پيدا خواهد کرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.