قايقرانان جوان تيم ملي به مرحله ماقبل فينال رسيدند

سعيد فضل اولي و حميدرضا ترکي قايقرانان تيم دونفره با کسب بهترين زمان در مسابقه مقدماتي به مرحله ماقبل فينال راه يافتند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقران، دو قايقران جوان تيم ملي کشورمان که براي کسب تجربه به اين ميدان بزرگ اعزام شده بودند، توانستند در مرحله مقدماتي جايگاه هفتم را از آن خود کنند که طبق مقررات 3 تيمي که بهترين زمان را از آن خود کرده بودند نيز به همراه نفرات اول تا ششم به مرحله ما قبل فينال راه يپيدا کردند.
در ماده کاياک دونفره مسافت 500 متر مردان کشورهاي بلاروس، روسيه، آلمان، ترکيه، چک، لهستان، فرانسه، اتريش، ايران، استراليا، مجارستان، دانمارک، انگلستان، کانادا، آرژانتين، شيلي، کرواسي، ايتاليا، نيوزلند، پرتغال، اسلواني، اسلواکي، سوئيس و قزاقستان حضور داشتند.
در مرحله مقدماتي اين ماده سعيد فضل اولي و حميدرضا ترکي در گروه 3 با ماتئو گاليگاني و نيکولا ريپامونتي از ايتاليا، استيون فرگوسن و داريل فيتزجالد از نيوزلند، لئونل کوريا و فيليپ دوآرت از پرتغال، لوورو لبان و راک کوک از اسلواني، مارک کراجکووک و گابور جاکوبيک از اسلواکي، کريستوف نيکولت و فابيو ويس از سوئيس و آلکسي درگونوو و آلکساندر امليانوو از قزاقستان مسابقه دادند و در پايان با زمان 1:41.631 دقيقه در رده هفتم قرار گرفته و به نيمه نهايي رسيدند.ضمن اينکه ماتئو گاليگاني و نيکولا ريپامونتي از ايتاليا با زمان 1:35.941 دقيقه، استيون فرگوسن و داريل فيتزجالد از نيوزلند با زمان 1:36.101 دقيقه و لئونل کوريا و فيليپ دوآرت از پرتغال با زمان 3:37.751 دقيقه اول تا سوم شدند.
قايقرانان کشورمان در گروه 2 مرحله نيمه نهايي اين ماده با گابور گانسزي و بنسه دومبواري از مجارستان، سباستين ليندنر و فلوريان فوئرستر از آلمان، کاستجا استرويسکي و هنريک برتز از آلمان، لئونل کوريا و فيليپ دوآرتز از پرتغال، لوورو لبان و راک کوک از اسلواني، پاول فلورسزاک و رافل مارون از لهستان، مصطفي گلبهار و انگين ارکان از ترکيه و پابلو دگسوس و گونزالو کارراس از آرژانتين همگروه شدند.
در پايان اين مسابقه گابور گانسزي و بنسه دومبواري از مجارستان با زمان 1:34.911 دقيقه، سباستين ليندنر و فلوريان فوئرستر از آلمان با زمان 1:35.341 دقيقه و کاستجا استرويسکي و هنريک برتز از آلمان با زمان 1:35.761 دقيقه اول تا سوم شدند و نمايندگان کشورمان با زمان 1:43.041 دقيقه در رده نهم قرار گرفتند و از راه يابي به مرحله بعد بازماندند.
در ماده کاياک دونفره مسافت 1000 متر مردان قايقرانان کشورهاي آلمان، روسيه، بلاروس، نيوزلند، انگلستان، اسلواکي، ايتاليا، چک، ويتنام، ايران، دانمارک، مجارستان، استراليا، فرانسه، آرژانتين، اتريش، کانادا، برزيل، کرواسي، پرتغال، اسلواني، لهستان، سوئيس، شيلي و مکزيک با هم به رقابت پرداختند.
سعيد فضل اولي و حميدرضا ترکي نمايندگان کشورمان در گروه 3 مرحله مقدماتي اين ماده با جوآئو ريبيرو و امانوئل سيلوا از پرتغال، لوکا موريسون و جاکوب کلير از استراليا، لوورو لبان و روک کوک از اسلواني، پاول فلورسزاک و رافال مارون از لهستان، کريستوف نيکولت و فابيوويس از سوئيس، کريستيان فرناندز و فرناندو نيکولاس از شيلي و جردن سالازار و ادگار هرناندز از مکزيک هم گروه شدند. در پايان اين مسابقه ملي پوشان کشورمان با زمان 3:25.511 دقيقه در رده ششم ايستادند و راهي مرحله نيمه نهايي شدند. ضمن اينکه با جوآئو ريبيرو و امانوئل سيلوا از پرتغال با زمان 3:19.311 دقيقه ، لوکا موريسون و جاکوب کلير از استراليا با زمان 3:20.241 دقيقه و لوورو لبان و روک کوک از اسلواني با زمان 3:21.851 دقيقه اول تا سوم شدند.
در گروه مرحله نيمه نهايي اين ماده نيز سعيد فضل اولي و حميدرضا ترکي از ايران، ليا مدودو و آنتون پياخوو از روسيه، جوآئو ريبيرو و امانوئل سيلوا از پرتغال، کيم ورا و اميل استائر از دانمارک، پاول ميادزودزو و الکساندر يرماکوو از بلاروس، آندريا راملا و ريکاردو گوآلازي از ايتاليا، ليام اولوگلين و توري بوربيدگه از نيوزلند، مارک کراجکووک و گابور جاکوبيک از اسلواکي و پابلو دگسوس و گونزالو کارراس از آرژانتين به مصاف هم رفتند. در پايان اين مسابقه قايقرانان کشورمان با زمان 3:34.581 دقيقه نهم شده و از دور رقابتها حذف شدند. در اين مسابقه ليا مدودو و آنتون پياخوو از روسيه با زمان 3:15.151 دقيقه اول ، جوآئو ريبيرو و امانوئل سيلوا از پرتغال با زمان 3:16.571 دقيقه دوم وکيم ورا و اميل استائر از دانمارک با زمان 3:16.941 دقيقه سوم شدند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.