کسب جايگاه هشتم احمدرضا طالبيان در مسابقه مقدماتي

 

مسابقات کاپ2 جهاني که با حضور 45 کشور در شهر راچيچ جمهوري چک برگزار مي شود،با راهيابي قايقرانان تيم ملي کشورمان به مرحله نيمه نهايي در حال پيگيري است.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، پاروزنان تيم ملي آبهاي آرام کشورمان در اولين روز مسابقات کاپ 2 جهاني در کشور چک به مصاف حريفان خود رفتند.
در ماده کاياک يکنفره مسافت 1000 متر مردان، کشورهاي بلاروس، سوئد، روسيه، آفريقاي جنوبي، اسلواني، ازبکستان، آمريکا، ويتنام، اسلواکي، ترکيه، ايران، کانادا، نروژ، پرتغال، آلمان، ژاپن، سوئيس، برزيل، لوکزامبورگ، دانمارک، انگلستان، فرانسه، کرواسي، مجارستان، ايتاليا، اسپانيا، ايرلند، چک، نيوزلند و لاتوآ حضور داشتند.
احمدرضا طالبيان و فرزين اسدي ملي پوشان کشورمان در اين ماده در گروه هاي 3 و 4 با حريفان خود مسابقه دادند. در گروه 3 مرحله مقدماتي اين ماده فرزين اسدي با بنسه دومبواري از مجارستان، آلبينو باتلي از ايتاليا، اينيگو پنا از اسپانيا، بري واتکين از ايرلند، جان اندرليک از چک، ساموئل ويلسون از نيوزلند و گينتس وينبرگس از لاتوآ همگروه شد و در پايان با زمان 3:39.721 دقيقه در رده پنجم ايستاد و راهي نيمه نهايي شد. در اين گروه بنسه دومبواري از مجارستان با زمان 3:36.771 دقيقه، آلبينو باتلي از ايتاليا 3:37.601 دقيقه و اينيگو پنا از اسپانيا با زمان 3:38.341 دقيقه اول تا سوم شدند.
در مرحله نيمه نهايي نيز فرزين اسدي در گروه چهارم با فرناندو پيمنتا از پرتغال، ماکسيکيان بناسي از ايتاليا، پيتر گله از اسلواکي، تيم برابانتس از انگلستان، نيکولاس جان استويس از آفريقاي جنوبي، کريستاپس زالوپ از لاتوآ، ماتج ميکالک و آلبينو باتلي از ايتاليا مسابقه داد که در پايان فرناندو پيمنتا از پرتغال با زمان 3:30.301 دقيقه، ماکسيکيان بناسي از ايتاليا با زمان 3:31.261 دقيقه ، پيتر گله از اسلواکي با زمان 3:32.961 دقيقه اول تا سوم شدند و اسدي با زمان 3:40.981 دقيقه مکان هشتم را به دست آورد.
احمدرضا طالبيان در گروه 4 مرحله مقدماتي اين ماده به مصاف ماکسي ميليان بناسي از ايتاليا، فرانسيسکو کوبلوس از اسپانيا، جاکوب آدام از چک، کريستاپز زالوپ از مجارستان، نيل فليمينگ از ايرلند و زاچاري فرانيچ از نيوزلند رفت. در پايان اين مسابقه ماکسي ميليان بناسي از ايتاليا با زمان 3:35.851 دقيقه، فرانسيسکو کوبلوس از اسپانيا با زمان 3:38.981 دقيقه و جاکوب آدام از چک با زمان 3:39.431 دقيقه اول تا سوم شدند و احمدرضا طالبيان با زمان 3:42.921 دقيقه در رده هشتم قرار گرفت و از ادامه رقابتها بازماند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.