هيات قايقراني مرکزي قهرمان شد

پس از برگزاري رقابت هاي هفته پاياني مسابقات ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان تيم هيات قايقراني مرکزي با کسب حداکثر امتياز قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، هفته پاياني رقابت هاي ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان با برگزاري 12 مسابقه ديروز و امروز 23 و 24 مردادماه در درياچه آزادي برگزار شد.

در مسابقات روز گذشته هيات قايقراني مرکزي 9 بر 3 هيات همدان را برد و هيات اصفهان 4 بر 1 از سد همدان گذشت. در رقابت هاي اين روز مسابقات تيم هاي خوزستان و فارس به دليل عدم حضور 7 بر 0 به سود رقبا اعلام شد.

اين مسابقات از صبح امروز 24 مردادماه نيز ادامه پيدا کرد. هيات قايقراني مرکزي 13 بر 0 راهبران بندرفريدون کنار را برد، هيات اصفهان 6بر 0 از سد بنادر و دريانوردي نوشهر گذشت، هيات مرکزي 8 بر 0 همدان را شکست داد، بنادر و دريانوردي نوشهر 8 بر 3 راهبران بندر فريدون کنار را از پيش رو برداشت، هيات قايقراني اصفهان 7 بر 1 هيات همدان را مغلوب کرد، هيات قايقراني مرکزي 7 بر 0 از سد بنادر و دريانوردي نوشهر گذشت، هيات اصفهان 6 بر 2 راهبران بندر فريدون کنار را برد، بنادر و دريانوردي نوشهر 5 بر 3 بر هيات همدان غلبه کرد، هيات مرکزي 4 بر 2 اصفهان را شکست داد و راهبران بندر فريدون کنار 8 بر 1 هيات همدان را مغلوب کرد.

بدين ترتيب در پايان رقابت ها هيات قايقراني مرکزي با کسب 30 امتياز از 10 بازي مقام قهرماني رقابت هاي ليگ دسته يک کانوپولوي بانوان را کسب کرد، هيات قايقراني اصفهان با 24 امتياز در رده دوم جاي گرفت و باشگاه بنادر و دريانوردي نوشهر با کسب 15 امتياز سوم شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.