قزلباش و رفيع نيا به عنوان مربيان تيمهاي ملي کانوپولو منصوب شدند

يکصد و نودمين جلسه هيات رئيسه فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب ديروز 31 فروردين ماه با انتخاب مربيان تيمهاي ملي کانوپولو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، در جلسه هفتگي هيات رئيسه که از ساعت 17 برگزار شد با تصويب اعضاء هيات رئيسه مهران قزلباش و عليرضا آبش زاده به عنوان مربي و کمک مربي تيم ملي کانوپولوي جوانان در بخش آقايان و اميد رفيع نيا نيز به عنوان مربي تيم ملي بانوان برگزيده شدند. ضمن اينکه مقرر شد کمک مربي تيم ملي بانوان تا هفته آينده انتخاب شود.
همچنين با درخواست کنفدراسيون آسيا، مبني بر اعلام اسامي کانديداي عضويت در کميته هاي اين کنفدراسيون ، مصطفي ثمري براي عضويت در کميته آبهاي خروشان، خسرو ابراهيمي براي عضويت در کميته کانوپولو، محمد مهرجو براي عضويت در کميته اسلالوم، اصلاني براي عضويت در کميته رفتينگ ، علي پورعسگرپرست براي عضويت در کميته کاياک دريايي و به آيين نيز براي عضويت در کميته پزشکي معرفي شدند.
در اين جلسه عملکرد سال 88 مورد بررسي قرار گرفت و اعضاء هيات رئيسه نتايج پيش بيني شده در سند توسعه با نتايج به دست آمده در سالهاي 87 و 88 را مورد ارزيابي قرار داده و در اين خصوص به بحث و بررسي پرداختند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.