شهلا بهروزي راد به فينال راه يافت

در ادامه رقابت هاي قهرماني جهان در ايتاليا بعدازظهر امروز 28 مردادماه شهلا بهروزي راد با قرار گرفتن در رده نخست نيمه نهايي راهي فينال رقابت ها شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني جهان آبهاي آرام بعدازظهر امروز 28 مردادماه با رقابت نمايندگان کشورمان در موادLTA ، LTA بانوان و TA در بخش معلولين ادامه پيدا کرد.
نادر عيوضي در مسابقه نيمه نهايي با قايقرانان صربستان، دانمارک، انگليس، لهستان، آمريکا و 2 قايق از برزيل رقابت کرد و در پايان با زمان 44.455 ثانيه در رده پنجم قرار گرفت. با اين نتيجه نادر عيوضي به فينال B راه يافت. در اين مسابقه قايقرانان لهستان، انگليس و برزيل اول تا سوم شدند.
اسلام جاهدي نيز در رقابت نيمه نهايي ماده TA با حريفاني از صربستان، ايتاليا، ازبکستان، فرانسه، اوکراين و 2 حريف از مجارستان رو به رو شد و در پايان با زمان 49.683 دقيقه در رده ششم قرار گرفت و به فينال B راه پيدا کرد. در اين رقابت قايقرانان ايتاليا، اوکراين و مجارستان اول تا سوم شدند.
شهلا بهروزي راد در مسابقه نيمه نهايي LTA بانوان با حريفاني از روسيه، اسپانيا، برزيل، کانادا، لهستان آلمان، برزيل و 2 حريف از روسيه رقابت کرد و در پايان با رکورد 55.410 ثانيه در رده نخست قرار گرفت و راهي فينال شد. در اين رقابت قايقرانان روسيه و کانادا در رده هاي دوم و سوم را از آن خود کردند.
اين رقابت ها با برگزاري رقابت هاي مقدماتي صبح فردا 29 مردادماه در ميلان ايتاليا ادامه پيدا خواهد کرد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.