دختران قايقران ايران ششم جهان شدند

روز دوم مسابقات کاپ دو جهاني آبهاي آرام ديروز31 ارديبهشت ماه در حالي در کشور چک پيگيري مي شود که سيما عروجي و آرزو معتمدي در کاياک دونفره ششم جهان شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، سيما عروجي و آرزو معتمدي پاروزنان کشورمان که ديروز در مرحله مقدماتي ماده کاياک دونفره مسافت 1000 متر به مصاف حريفان خود رفته و موفق به کسب جايگاه دوم شده بودند، امروز در فينال A اين ماده به مصاف حريفان خود رفتند.
در اين مسابقه يوون اسکورينگ و ويکتوريا اسکاورز از اتريش، آگنيسکا کوالزيک و پائولينا ويويورا از لهستان، کايتلين مکلروي و جنيفر بروک از آمريکا، ماريا سسيليا کولوئکي و آلکساندرا کرزتزي از آرژانتين، جانا جزووا و ميشل ملزيووا از چک، سيما عروجي و آرزو معتمدي از ايران، ناتاليا بوريسوا و نادزدا پتروا از روسيه، آمبر کروگر و ايدر ميشل از آفريقاي جنوبي و کسنيا پريلپسکايا و سنيا پولونينا از ازبکستان با يکديگر به رقابت پرداختند.
در اين مسابقه يوون اسکورينگ و ويکتوريا اسکاورز از اتريش با زمان 3:44.725 دقيقه قهرمان شدند، آگنيسکا کوالزيک و پائولينا ويويورا از لهستان با زمان 3:47.744 دقيقه جايگاه دوم را از آن خود کردند و کايتلين مکلروي و جنيفر بروک از آمريکا با زمان 3:50.944 دقيقه در رده سوم ايستادند.
قايقرانان کشورمان نيز با زمان 3:54.444 دقيقه و با اختلاف تنها يک صدم ثانيه نسبت به قايق پنجم در جايگاه ششم جهان قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.