آرزو معتمدي در مسافت 200 متر به مصاف حريفان رفت

 

دومين روز از مسابقات کاپ 2 جهاني در رشته آبهاي آرام ديروز 31 ارديبهشت ماه با برگزاري مسابقات مسافت 200 متر پيگيري شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، آرزو معتمدي قايقران کشورمان در اين رقابتها ديروز در مسابقات مسافت 200 متر به مصاف حريفان خود رفت.
در ماده کاياک يکنفره مسافت 200 متر بانوان قايقراناني از کشورهاي فنلاند، کانادا، استراليا، ازبکستان، سوئيس، چک، برزيل، صربستان، پرتغال، ايتاليا، لهستان، انگلستان، دانمارک، فرانسه، آرژانتين، اتريش، ايرلند، کرواسي، آلمان، آمريکا، آفريقاي جنوبي، قزاقستان، ايران و روسيه در مرحله مقدماتي در 5 گروه با هم به رقابت پرداختند.
آرزو معتمدي قايقران کشورمان در گروه 2 مرحله مقدماتي اين ماده با کاريه جانسن از آمريکا، نيکوله بک از آلمان، ناتاليا سرجيوا از قزاقستان، ناتاليا لوبووا از روسيه و الن هارتلي از آفريقاي جنوبي همگروه شد.
در پايان اين مسابقه کاريه جانسن از آمريکا با زمان 43.829 ثانيه اول، نيکوله بک از آلمان با زمان 43.869 ثانيه دوم، ناتاليا سرجيوا از قزاقستان با زمان 44.176 ثانيه سوم شدند. ضمن اينکه آرزو معتمدي با زمان 48.382 ثانيه هفتم و راهي مسابقه نيمه نهايي شد.
در گروه 1 مرحله نيمه نهايي نيز ناتاليا لوبووا از روسيه، جسيکا والکر از انگلستان، سابينه ولز از آلمان، اميله فورنل از کانادا، آنا ريکالا از فنلاند، جانا سباستوا از چک، ايرنا پودونيکوا از قزاقستان، ماجا سودار از کرواسي و آرزو معتمدي از ايران به مصاف هم رفتند که در خاتمه ناتاليا لوبووا از روسيه با زمان 42.736 ثانيه، جسيکا والکر از انگلستان با زمان 42.843 ثانيه، سابينه ولز از آلمان با زمان 43.629 ثانيه رده هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. آرزو معتمدي نيز در اين مسابقه با زمان 49.096 ثانيه نهم شد و از ادامه رقابت ها بازماند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.