پسران جوان کانوپولو از فردا به اردو مي روند

اولين مرحله اردوي آماده سازي تيم ملي کانوپولوي جوانان از فردا 5 ارديبهشت ماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي آغاز مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، پسران جوان تيم ملي کانوپولوي کشورمان که خود را براي حضور در مسابقات قهرماني جهان آماده مي کنند از فردا 5 ارديبهشت ماه به اردو مي روند و تا پانزدهم ماه جاري در اين اردو خواهند ماند.
مسابقات قهرماني جهان نيز 10 تا 14 شهريور ماه در ايتاليا برگزار مي شود و تيم ملي جوانان ايران اولين حضور خود در اين رقابتها را تجربه خواهد کرد.
26 ورزشکار از استانهاي گيلان، مازندران، کرمانشاه، اردبيل، خوزستان، اراک، قزوين ، اصفهان و شهرستان کرج به اين اردو آمده اند و زير نظر مهران قزلباش مربي و عليرضا آبش زاده کمک مربي خود تمريناتشان را پيگيري مي کنند.
مهرگان خيرالهي، شايگان خيرالهي، علي قدمي، علي ملايي، مهرداد جافري، هومن قربان بيدگلي و اميد آسماني از کرج، سامان صفرپور، علي غفاري، مسعود آهنين جان و مهدي ورزنده از گيلان، اميد بابازاده و هاني دشتي از مازندران، ميلاد مومنه و محمدحسين شعباني از کرمانشاه، رضا دباغ اويسي و سعيد اسکندرزاده از اردبيل، محمد شبرنگي، محمدرضا فرخيان، پيمان عنافچه و محمدصادق صفاريان از خوزستان، فرزاد جعفريان، افشين کاظمي، محمد جمشيديان از اراک، مهدي يوسفي از قزوين و نيما حجتي از اصفهان در اين اردو حضوردارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.