کار قايقرانان ايران در روز دوم مسابقات کاپ 2 جهاني به پايان رسيد

روز دوم مسابقات کاپ 2 آبهاي آرام جهان ديروز 31 ارديبهشت ماه با مصاف قايقرانان تيم ملي کانوي ايران در مسافت 200 متر با حريفانشان به پايان رسيد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، شاهو ناصري و عادل مجللي کانوسواران کشورمان در اين رقابتها در مسافت 200 متر با حريفان خود مسابقه دادند.
در ماده کانوي يکنفره مسافت 200 متر قايقراناني از کشورهاي روسيه، کانادا، پرتغال، برزيل، قزاقستان، آلمان، بلاروس، لاتوآ، مکزيک، انگلستان، اکوادور، شيلي، ايتاليا، کلمبيا، ايران، چک، لهستان، اسلواکي، فرانسه، ازبکستان، آمريکا و ويتنام حضور داشتند.
در گروه يک مرحله مقدماتي عادل مجللي به مصاف آرون روبله از کانادا، مارتين اگرماير از چک، آدم نوواک از لهستان، آنتون گراسل از اسلواکي، پيره سيمارت از فرانسه، ميرزايودجون هوجو از ازبکستان، بن هفنر از آمريکا و اندرسون راموس از ونزوئلا رفت.
در پايان اين مسابقه آرون روبله از کانادا با زمان 43.409 ثانيه اول، مارتين اگرماير از چک با زمان 43.669 ثانيه دوم، آدم نوواک از لهستان با زمان 43.729 ثانيه سوم شدند و عادل مجللي با زمان 45.949 ثانيه هفتم شد و از دور رقابتها کنار رفت.
در گروه 2 نيز شاه وناصري با ايوان استيل از روسيه، پاول باراسکويچ از لهستان، ويليام تاچامبا از فرانسه، مري مدتو از ازبکستان، ژيراي هلر از چک، لوبامير هاگارا از اسلواکي، روبرت فان لايسون از آمريکا و ادوارد پارادس از ونزوئلا همگروه شد که در نهايت با زمان 45.116 ثانيه رده هشتم را به دست آورد.
در اين مسابقه ايوان استيل از روسيه با زمان 41.743 ثانيه مقام اول، پاول باراسکويچ از لهستان با زمان 42.676 ثانيه مقام دوم، ويليام تاچامبا از فرانسه با زمان 42.830 ثانيه مقام سوم را از آن خود کردند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.