200 هزار دلار هديه رئيس سازمان تربيت بدني به قايقرانان ملي پوش

معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني امروز با حضور در درياچه مجموعه ورزشي آزادي از تمرينات تيمهاي ملي قايقراني بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني و اسکي روي آب، دکتر علي سعيدلو صبح امروز 7 ارديبهشت ماه به منظور بازديد از فدراسيون قايقراني و حضور در اردوي تيم هاي ملي قايقراني امروز به درياچه مجموعه ورزشي آزادي آمد و ضمن بازديد و گفتگو با رئيس فدراسيون در ديداري دوستانه پاي صحبتهاي ملي پوشان نشست.
احمد دنيامالي رييس فدراسيون قايقراني در جريان بازديد دکتر سعيدلو از اين فدراسيون ابتدا به تشريح برنامه هاي اين فدراسيون و اهم فعاليت هاي آن پرداخت و سپس به همراه دکتر سعيدلو از بخش هاي مختلف درياچه، برج قايقراني، رستوران و خوابگاه دختران بازديد کردند.
در گفتگوي صميمانه رييس سازمان تربيت بدني با قايقرانان ملي پوش، ايشان براي تقويت روحيه پاروزنان دستور داد مبلغ 200 هزار دلار براي خريد قايق و تجهيزات متعلقه به فدراسيون قايقراني پرداخت شود.
ضمن اينکه قسمت شرقي درياچه آزادي با مساعدت معاون رئيس جمهور براي ساخت خوابگاه دختران در اختيار فدراسيون قرار گرفت.
دکتر سعيدلو در جمع ملي پوشان و رييس فدراسيون قايقراني گفت: قايقراني ما داراي زير ساخت ها و پتانسيل بالايي است که با استفاده از دانش و تجربه مربيان داخلي و خارجي آينده بسيار روشني در انتظار اين رشته ورزشي مي باشد.
وي ادامه داد:همه خانواده قايقراني بايد به سمتي حرکت کنند که با کسب مدالها و موفقيت هاي خود موجبات جذب جوانان به اين رشته ورزشي را فراهم آورند.
در اين بازديد مسابقه تمريني ملي پوشان کانوپولو نيز با پرتاب توپ از سوي دکتر سعيدلو برگزار شد.
همچنين دکتر سعيدلو علي رغم مشغله کاري زياد ترجيح داد ناهار را با ملي پوشان صرف کند و ورزشکاران که پيش از اين گمان نمي کردند بتوانند به راحتي با ايشان صحبت کنند، از صميميت رئيس سازمان تربيت بدني به وجد آمده بودند و تا ساعت 13:30 با مهندس دنيامالي و دکتر سعيدلو در رابطه با برنامه ها، مشکلات، تمرينات، اهداف بلند مدت، مصدوميت ها و … گفتگو کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.