از دوحه براي مدال گوانگجو عهد کرديم

رئيس فدراسيون قايقراني از کسب مدال طلا و برنز ورزشکاران مرد و زن اين رشته در بازي‎هاي آسيايي ابراز خرسندي کرد و گفت: وقتي چهار سال پيش بازي‎هاي آسيايي دوحه تمام شد، عهد کرديم تمرينات‎مان را براي کسب مدال گوانگجو ادامه دهيم.
احمد دنيامالي ضمن تقدير از محسن شادي به خاطر تلاش هايي که براي کسب مدال طلا بازي هاي آسيايي داشت، اظهار داشت: شادي علاوه بر پرتلاش بودن، ورزشکاري با اخلاق و بدون حاشيه هم هست.
وي ادامه داد: او در کنار پيشرفت در ورزش حرفه اي، فرهنگ و اصالت خانوادگي اش را حفظ کرده است. اينها مهمتر از هر مسئله اي است که در موفقيت شادي و طلايي شدن او در بازي هاي آسيايي و همچنين مسابقات جهاني تاثير زيادي داشته است.
رئيس فدراسيون قايقراني ابراز اميدواري کرد که محسن شادي لحظه اي در پيگيري تمرينات حرفه اي خود مکث نداشته باشد تا بتواند با ادامه روند رو به رشد خود براي المپيک هم آماده شود. چون او مي تواند يک المپيکي موفق هم باشد.

دنيامالي در پاسخ به اين سوال که دختران قايقران هم امروز صاحب مدال برنز شدند. به هرحال اين نخستين مدال بانوان قايقران در بازي هاي آسيايي بود. مدال طلا محسن شادي هم همين ويژگي را داشت. با همه اينها از نظر شما کدام مدال ارزش بيشتري دارد؟ گفت:اگر ارزش مدال برنز بانوان بيشتر از مدال طلاي شادي نباشد، کمتر هم نيست. در مقايسه ارزش اين دو مدال بايد اين ملاک را در نظر گرفت که مدال برنز توسط دختران و با يک کار تيمي به دست آمده است. وي در بخشي از صحبت هاي خود به به ذکر يک موضوع مربوط به چگونگي حضور بانوان قايقران در بازي هاي آسيايي 2006 قطر اشاره کرد و گفت: در دوحه بانوان قايقران کشورمان پس از اينکه 500 متر از مسافت را پارو زدند، کج شدند. از همان زمان با خود عهد کرديم تا در دوره آتي بازي هاي آسيايي مدال آور شويم . براي همين تعهد هم چهار سال گذشته را با برنامه ريزي مستمر و اجراي دقيق آنها پشت سرگذاشتيم. خوشحالم که نتيجه اين تلاشها دو مدال طلا و برنز بود.
احمد دنيا مالي با تاکيد بر اينکه کسب دو مدال توسط محسن شادي و تيم چهارنفره روئينگ بانوان انتظارات را از اين رشته بيشتر مي کند تاکيد کرد که از اين پس بايد باهمت بيشتري برنامه هاي تدوين شده را اجرا کنيم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.